Dzień Dziecka w Gminie Ciepielów!Czas czytania: 3 min.
Listen to this article

Gdzie może się odbyć jedyny w Polsce Gminny Dzień Dziecka? Pytanie trudne, odpowiedź prosta: tylko w Gminie CIEPIELÓW!

Jak czytamy na stronie Urzędu Gminy w Ciepielowie:

Dzień Dziecka w Gminie Ciepielów nie obywa się online, nie przez przekaz radiowy lub telewizyjny, tylko bezpośrednio u każdego dziecka.

Z uwagi na pandemię wszyscy odwołali dziecięce święto. A przecież Dzień Dziecka jest tylko jeden raz w roku. Więc u Nas Dzień Dziecka wprowadzamy w życie, bo DZIECI W NASZEJ GMINIE SĄ NAJWAŻNIEJSZE.

Od samego rana do domów 559 przedszkolaków i dzieci wszystkich klas szkół podstawowych doręczamy specjalnie przygotowane prezenty. Jest coś słodkiego, coś zdrowego, życzenia, niespodzianki i sprzęt sportowo-rekreacyjny do zabawy na świeżym powietrzu. Nawet słoneczną pogodę zamówiliśmy.

Tak więc, po czasie izolacji z powodu pandemii koronawirusa, dzisiaj na twarzach naszych najmłodszych zagości u śmiech od ucha do ucha, a dzień bez lekcji wszyscy będą mogli spędzić na świeżym powietrzu. Wszystkiego naj, naj, najlepszego!!!

Dodatkowo, Urząd Gminy w Ciepielowie ogłasza konkurs. Wszystkie dzieciaki, duże i małe, które zrobią sobie zdjęcie z workiem lub plecakiem na którym widniej herb Gminy (element przekazanego prezentu) i prześlą do 10 czerwca 2020 roku zdjęcie wraz z wyrażeniem zgody na jego publikację, wezmą udział w losowaniu dodatkowych nagród książkowych, a zdjęcie zostanie wydrukowane w ogromnym zbiorowym kolażu na potrzeby wykonania rollupu. Zdjęcia można wykonać z rodziną. Zdjęcia należy przesyłać na adres wojt@ciepielow.pl

 

 

 

Źródło: Urząd Gminy w Ciepielowie.

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy Burmistrz Ciepielowa postępuje według Ciebie poprawnie używając gminnego hasła w swoim komitecie wyborczym?

Czy według Ciebie takie działania to sprawiedliwe i uczciwe zasady walki wyborczej?
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.