Dziękujemy za wsparcieCzas czytania: 2 min.
Listen to this article

Dziękujemy za wparcie mieszkańcom powiatu lipskiego, dziękujemy głównie urzędnikom, którzy pomimo zastraszania ( już w nie jednej instytucji – chętnie powołamy na świadków cały urząd) w dalszym ciągu wysyłają nam informacje i dokumenty.

Dostaliśmy wiele komentarzy i wiadomości, żeby działać dalej, żeby tak trzymać.

Zapytań czy nie boimy się sądu –  no cóż… to normalne, niektóre portale ujawniające prawdę o władzy dostają kilkanaście pozwów dziennie.

Pytacie czy nie boimy się “Partii Rządzącej”. Kochani… A jeśli ją właśnie popieramy a nie dajemy rady patrzeć na to, co wyprawiają ich przedstawiciele?

I przepraszamy Was, nie zawsze możemy opisać to, co nam wysyłacie. Czasem jest za mało informacji, czasem w trosce o Wasze dobro lub nasze.

Nie zmienia to faktu, że każde zgłoszenie od Was jest cenne! Niezależnie czego dotyczy!

I nie jesteście donosicielami. Jesteście sygnalistami, informatorami, dobrymi ludźmi.

Każdy urzędnik ma obowiązek informować o tym, co złego się dzieje w gminie. Nie ważne czy współpracownik, czy kierownik, czy wójt.

Po opisaniu sytuacji molestowania w jednej instytucji czy mobbing w innej dostaliśmy mnóstwo informacji o dziwnej zmianie zachowania.

Napisaliśmy to anonimowo, bo nie zawsze trzeba wskazywać, nie zawsze sygnalista chce się ujawnić. Ale wiemy, że pracuje się Wam lepiej. Cieszymy się. Dość burczenia! To, że powiat to zaścianek, nie oznacza, że można sobie pozwalać na nieprzyzwoite zachowania. Tępcie to!

Tak, wiemy, praca… Gdzie jej szukać w powiecie, jak Was zwolnią. To trudny temat. Bardzo. Dlatego rozumiemy, że poddajecie się dyktatowi. Tylko ile można znieść?

Takich sytuacji było dużo. Wiemy jak i kiedy Wam pomagamy. Nie musimy znać Waszego imienia, Waszego nazwiska, nie musimy wiedzieć gdzie pracujecie i czyją jesteście znajomą czy rodziną.

Czas na otrzeźwienie! Każdy z nas ma prawo do człowieczeństwa. A wójt ma obowiązek reprezentować gminę w sposób godny! I nawet jak konkurencja polityczna załatwia mu coś, to ma się z tą konkurencją cieszyć i podać mu rękę. I się uśmiechać! Bo to dla dobra gminy!

Jesteśmy po to, żeby Wam pomagać i jeszcze raz przepraszamy, że nie dajemy rady o wszystkim pisać.

Mieszkańcy są zawsze u nas mile widziani!

 

 

 

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach 22:00 - 6:00 na terenie każdej gminy w powiecie?
1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.