Dlaczego Solec wyklucza seniorów? Ach! Co to był za bal!Czas czytania: 2 min.
Listen to this article

Kochani, rozpisaliście się po naszej prośbie. Powoli będziemy sprawdzać i publikować. Tym razem głos ma Pan Antoni.

Pamiętajcie: Macie prawo mówić! Macie prawo oceniać! Macie prawo wybierać!

Wiadomość od Pana Antoniego:

Widziałem Waszą wiadomość o balu seniora w Solcu. Zadzwoniłem i nie było juz miejsc. To bardzo smutne, bo się okazało, że miejsca są tak naprawdę dla mieszkańców samego Solca, bo kto pojedzie tak daleko z naszej wsi jak nie ma transportu?
Dlaczego Pan Szymczyk czy ktoś, kto to organizuje wyklucza seniorów z wiosek pod Solcem? Jak my bez samochodu mamy dotrzeć z Sadkowic albo Ci z Woli Pawłowskiej czy Marianowa?
Spytajcie Burmistrza dlaczego nie zapewnił żadnego transportu i nie wprowadził proporcjonalnie limitów na wioski?
Czy Solec jest ważniejszy od nas ze wsi? Czy my nie mamy prawa uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych gminy? Zawsze tak jest. Burmistrz nie dba o nas. Mówię o wsiach, nie o seniorach.
My też byśmy coś chcieli od gminy.
Patrzyliście ile osób z wiosek uczestniczy  w tym co gmina organizuje? Mamy siedzieć w swoich domach i dogorywać oglądając telewizję? 
Ci z Sola mają blisko, mogą iść na piechotę a inni jak mają dojść?
Zapytajcie Szymczyka dlaczego nie zorganizował tego dla całej gminy tylko prowadzi kampanię. Ci co byli na niego zagłosują. Wstyd mi, że nie mogłem żony zabrać na gminny bal.

Żona nie umie obsługiwać lepszego telefonu na którym jesteście, ja jej czytam co się dzieje i dobrze! Walczcie! Tyle lat żyjemy w zakłamaniu gdzie każdy każdego kryje.

Pan Antoni bardzo pomógł nam już w jednej sprawie.

Panie Burmistrzu? Jak to jest? Jak dbasz Pan o wieś?

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy Burmistrz Ciepielowa postępuje według Ciebie poprawnie używając gminnego hasła w swoim komitecie wyborczym?

Czy według Ciebie takie działania to sprawiedliwe i uczciwe zasady walki wyborczej?
12 Komentarzy

 1. Moim zdaniem to jest kiełbasa wyborcza. Przez 10 lat nic się nie działo a tu nagle 2 miesiące przed wyborami cud nad Wisłą, jest kasa dla seniorów tylko niestety nie dla wszystkich. Panie Antoni takie potańcówki dla seniorów powinny być w każdej miejscowości.

 2. Cóż, aby do 7 kwietnia… A wówczas czekają nas nieustanne lata dobrobytu… i Spokojną się zrobi… i rehabilitację i muszlę koncertową…. Zgłaszacie marzenia do realizacji. To przecież rok cudów.

 3. …tak działa psychologia tłumu. A po 7 kwietnia wszyscy wrócą do szarej soleckej rzeczywistości. Tylko narzekać będą w samotności, bo wyżalić się nie będzie komu…

 4. Zmienić go, limity były a miejsca dla swoich a pani sekretarz pani skarbnik to seniorki? Co tam robił ksiądz proboszcz i wikary? To też seniorzy? Żarty Szymczyk robi kampanię za gminne piniedze
  Ludzie głosujta na kogo innego ratunku dla gminy od fikołków

 5. Lecz jeśli prawda i z tego nas zabodzie,
  Nową przypowieść Polak sobie kupi,
  Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi. J.Kochaniwski

 6. Zapytajmy Burmistrza, Przewodniczącego i Radnych Rady Miejskiej w Solcu n. Wisłą jakie podjęli działania aby kupić od GS-u budynek biurowca (dawny WD-t). Przecież udziałowcami GS była ogromna większość mieszkańców Gminy. Czy ten budynek nie powinien dalej służy tym mieszkańcom? Jest niemalże trzykrotnie większy od budynku gminy, a był tam też plac, garaże i kotłownia która ogrzewała gminę. Za ile to poszło? Sami raczej wiecie. A teraz sesję robią w GOK i wybudowali kotłownię na olej opalowy przy obecnych cenach oleju. Gdzie te szerokie perspektywy rozwoju?

  • A czy ty kiedykolwiek pofatygowałaś/eś się na posiedzenie rady gminnej, czy kiedykolwiek byłaś/eś na spotkaniu z radnym

 7. Ooo! Czyżby dotknięte ego? Tychy którzy są, czy będą dublerami? A ważne być, czy mieć? Jedno warto! Nie rozmieniać się na drobne.

 8. Tak, to zdecydowanie kiełbasa wyborcza!!! No i w tle tzw. MGOK, gdzie pani dyrektor od wielu lat nic nie robi. Żadnych stałych zajęć dla młodszych czy starczych. A wszystko po to aby za pieniądze gminy robić kampanię wyborczą dla pana burmistrza. Żałosne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.