Czy Śmieciuch nienawidził Wielorańskiego? Czy Lipsko ucierpiało?Czas czytania: 6 min.

Ten konflikt mógł wpływać na to, ile i jakie środki dostaje Lipsko.

Ten konflikt nigdy nie powinien mieć miejsca.

Starosta NIE MA prawa lubić lub nie lubić włodarzy gmin w powiecie. Starosta MUSI działać dla dobra powiatu i każdej z gmin, która w jego skład wchodzi.

Wiele razy słyszeliśmy, że Sławomir Śmieciuch nie przepadał za Jackiem Wielorańskim i Markiem Szymczykiem. Czy powodem było to, że są z innej opcji politycznej (sami określają się jako niezależni).

Czy przez działania starosty Solec i Lipsko ucierpiały?

Przytoczymy rozmowę jaka miała miejsce w lipcu ubiegłego roku. Zawiązała się po fakcie podpisania umowy na budowę obwodnicy Lipska.

 

Na początek opinie, które są pod postem:

Ta złodziejska mafia będzie sobie przypisywać sukcesy a sponsorem będziemy my, podatnicy, bo ani kwiecień, ani skurkiewicz a na pewno nie suski nie wykłada z kieszeni kapitału na budowę, dymają nas wszystkich, ale zwolennicy biją brawo, kabaret dosadnie to przedstawił 

 

 

Jacku tak trzymaj kontynłtuj ich dzieło ty do tego doprowadziłeś i za to ci chwała a pisowscy przyszli na gotowe

 

 

Panie Starosto jak można przypisywać sobie to co osiągnął i na co pracował Pan Burmistrz J.Wielorański…przecież Pan nie miał z tym nic wspólnego…proszę trzymać się prawdy i rzeczywistości!!!

 

Oczywiście Miasto i Gmina Lipsko jest inicjatorem tej inwestycji, budowa obwodnicy Lipska to zasługa wieloletnich starań lokalnych samorządowców – Pana Jacka Wielorańskiego i Pana Jerzego Paska w ubiegłych kadencjach. Jeśli Pan Starostwa nie zaprosił kolegów samorządowców na tak ważne spotkanie będące zwieńczeniem ich wieloletnich starań to jest to niestety nietakt.

 

Ten fakt jest bardzo przykry że tak można.

 

Wyjaśnienie burmistrza Wielorańskiego dla jednej z użytkowniczek:

 

90 (%)różnego rodzaju spotkań moich i lobbowanie z Posłami PIS by byla obwodnica Lipska. PAN ŚMIECIUCH I STAROSTEO POWIATOWE NIC NIE ZROBILO BY TA OBWODNICA BYLA. Jest to zasługa moja i radnych Rady miejskiej w Lipsku i mojego poprzednika.

Pan Śmieciuch ZAPRASZAŁ w imieniu wojewody ale o mojej osobie zapomniał i o Radnych Rady Miejskiej w Lipsku. To nasza ciężka praca nie jego. Trzeba nie mieć honoru by coś takiego zrobić i udawać, że jest się zaskoczonym że mnie nie ma. Lansować się na czyich dokonaniach.

 

Rozmowa Śmieciuch - Wielorański na kolejnej stronie.

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

Jak często korzystasz z Paczkomatów?

2 Komentarze

  1. Prawda leży pośrodku ani jeden ani drugi nic nie zrobili . 100 obwodnic – nasz rejon Iłża Lipsko , w Iłży już dawno oddana u nas w powijakach rozpoczęta budowa !!! Solec most już w 1999 roku marszałek Adam Struzik na spotkaniu mówił o konieczności budowy mostu . Żaden nic nie zrobił !!!
    Naj ważniejsza rzecz Stracona szansa dla gimin całego powiatu budowa CPK – mieli szansę starać się o budowę lini kolejowej przechodzącej przez powiat , powstanie nowa linia . Niestety omninie nasz powiat . Który włodarz poczynił jakiekolwiek starania ?????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.