Co się dzieje z garażami OSP Lipsko?OSP Lipsko/FB
Czas czytania: < 1 minutę

Na prośbę kilku osób zapytaliśmy Urząd Miasta i Gminy w Lipsku o sprawy związane z działalnością OSP w Lipsku.

Od jakiegoś czasu dostawaliśmy sygnały o mniejszych lub większych wątpliwościach strażaków (co dziwne, pierwsze wzmianki dostaliśmy od strażaka spoza gminy) czy mieszkańców, którym nie podoba się obecna sytuacja. Sytuacja niejasna i często sprzeczna z obietnicami.

Na podstawie uwag, z pomocą czytelnika, przygotowaliśmy pytania. Są poniżej.

1. Czy garaże zlokalizowane przy ul. Cichej przekazane przez zarząd powiatu są przeznaczone na działalność statutową OSP Lipsko?
2. Jeśli tak to czy planowane jest dostosowanie ww. Nieruchomości dla potrzeb OSP Lipsko?
3. Czy w związku z otrzymanym dofinansowaniem z programu OSP-2024 na nowy średni pojazd rat.gas dla OSP Lipsko w budżecie zabezpieczone są środki na zakup pojazdu?

Co ciekawe kilka dni przed wysłaniem odpowiedzi skontaktował się z nami Pan Jan Cyran (Komendant Miejsko Gminnej Ochrony Przeciwpożarowej) z informacją, że nam oczywiście odpowiedź prześle ale najbardziej interesowało go skąd mamy informację i kto nam donosi.

Cóż…

Może wystarczy lepsza komunikacja?

Odpowiedź UMiG Lipsko:

inf publ mojelipsko.info

 
Nasz sondaż. Zagłosuj

Tak z ciekawości pytanie :)
Czy wybralibyście twórcę i naczelnego MojeLipsko.info na swojego wójta/burmistrza?

2 Komentarze

  1. Ile wyjazdów miałom osp lipsko w 2023 roku? Kilka. Jest sens wydawać na nowy wóz 200 tysięcy a inne potrzeby. Tylko remonty osp i na to tyle pieniędzy.A w lispku remont lck nie ma. A chodniki zasrane przez psy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.