Chcesz od ARiMR zdobyć nagrody? Zmobilizuj swój piłkarski klub sportowy!Czas czytania: 2 min.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przygotowała konkurs skierowany do piłkarskich klubów sportowych z terenów wiejskich. Prace można przesyłać do 17 lipca.

Od ponad ćwierć wieku ARiMR wspiera rozwój polskiego rolnictwa i polskiej wsi. Wypłacana pomoc to nie tylko nowe inwestycje budowlane czy zakup maszyn rolniczych, ale także place zabaw, świetlice i domy kultury.

Aby docenić dzieci i młodzież z terenów wiejskich, a jednocześnie popularyzować aktywne uprawianie sportu, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przygotowała konkurs skierowany do piłkarskich klubów sportowych działających na wsi.

Zadanie konkursowe polega na nakręceniu krótkiego filmu od 2 do 7 minut, obrazującego działalność klubu sportowego – takie jak pokazowy mecz, trening, sparing, strzały do bramki, najlepsze akcje piłkarskie. Dodatkowo film powinien zawierać informacje o związku danego klubu i jego członków z obszarem wiejskim, jak również informacje o wsparciu udzielonym przez ARiMR rodzinie członków klubu.

Prace wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym z załącznikami należy przesłać do 17 lipca na adres konkurs@arimr.gov.pl.

Do wygrania cenne nagrody w postaci toreb medycznych z wyposażeniem oraz przydatne klubom sportowym nagrody niespodzianki.

  • Regulamin Konkursu pt. Chcesz od ARiMR zdobyć nagrody Zmobilizuj swój piłkarski klub sportowy – otwórz
  • Załącznik nr 1 do Regulaminu (Formularz zgłoszeniowy) – otwórz
  • Załącznik nr 1.1 do Formularza Zgłoszeniowego (dot. osób niepełnoletnich) – otwórz
  • Załącznik nr 1.2 do Formularza Zgłoszeniowego (dot. osób pełnoletnich) – otwórz
  • Załącznik nr 2 do Regulaminu Konkursu – Oświadczenie o prawach autorskich i o nieodpłatnym przeniesieniu praw autorskich – otwórz
  • Załącznik nr 3 do Formularza Zgłoszeniowego – otwórz

Źródło: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Nasz sondaż. Zagłosuj

Tak z ciekawości pytanie :)
Czy wybralibyście twórcę i naczelnego MojeLipsko.info na swojego wójta/burmistrza?

wspieraj nas cyklicznie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.