2,5 promila! Niemowlę! Stłuczka!Policja Lubelska
Czas czytania: < 1 minutę
Listen to this article

Blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie miała 38 latka z gminy Karczmiska, która w piątek cofając autem na parkingu uderzyła w inny pojazd.

W piątek dyżurny opolskiej jednostki został powiadomiony o kolizji drogowej na terenie Poniatowej pod jednym z dyskontów spożywczych. Na miejscu policjanci ustalili, że 38 letnia kierująca samochodem marki Audi wykonując manewr cofania uderzyła w Hyundaia.

Mieszkanka gminy Karczmiska podróżowała ze swoją 2 letnią córką, koleżanką i jej 2 miesięcznym dzieckiem. Po przeprowadzeniu badania stanu trzeźwości kobiety okazało się, że ma ona blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Oświadczyła, że jechała z dziećmi i koleżanką do lekarza. Dziecko kierującej zostało przekazane pod opiekę ojca.

Nieodpowiedzialna mama odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji drogowej.

O całym zdarzeniu został poinformowany Sąd Rodzinny, który zbada sytuację rodzinną dziecka. Jednocześnie funkcjonariusze sprawdzają, czy 38 latka nie naraziła swoim postępowaniem dzieci na niebezpieczeństwo.

Apelujemy do rodziców i opiekunów maluchów o zwracanie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo dzieci. Tylko rozsądek i rozwaga dorosłych mogą sprawić, że zdrowie i życie dzieci będzie bezpieczne.

Źródło: Policja Lubelska

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach 22:00 - 6:00 na terenie każdej gminy w powiecie?
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.