Zrzutka! Nasi bracia potrzebują wsparcia i pomocy!
Nasi bracia z Ukrainy potrzebują wsparcia i pomocy, żeby móc skutecznie bronić się przed bandytami, którzy napadli ich kraj, grabią, mordują, gwałcą i niszczą wszystko co napotykają na swojej drodze.

 

Organizatorem zbiórki pn. „Terenówka na Ukraiński front” jest Grzegorz Dolecki – chrześcijanin, mąż i ojciec. Zaangażował się w pomoc naszym przyjaciołom i braciom z Ukrainy, bo oni tego potrzebują, a my mamy okazję ich wesprzeć i pomóc. Przy udziale i wsparciu wielu organizacji organizuje pomoc humanitarną dla walczącej Ukrainy oraz przebywających w naszym kraju uchodźców wojennych.

Organizator zachęca do wsparcia zorganizowanej zbiórki, która ma na celu zebranie środków na zakup i dostosowanie do warunków wojennych auta terenowego dla Ukraińskiej Obrony Terytorialnej. Kupony samochód przekaże na front za pośrednictwem #CampusCrusadeforChrist #CampusUkraine #УкраинадляХриста #PrayForUkraine, aby mógł służyć i bronić ukraińskiej ziemi.

 

Oni przelewają swoją krew także po to, abyśmy my nie musieli tego robić! Dlatego zachęcam do przyłączenia się do zbiórki i dziękuję każdemu za wsparcie.

– informuje Grzegorz Dolecki.

Więcej informacji i link do zrzutki – TUTAJ.

Źródło: Pomagamy.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*