W dniu 20 stycznia br. ok. godz. 7:30 doszło do zderzenia samochodu osobowego (peugeot 106) z samochodem ciężarowym przewożącym złom. Zdarzenie miało miejsce w Jaworze Soleckim (Gmina Sienno) na DW747.
Samochodami poruszały się wyłącznie kierujący pojazdami. W wyniku zderzenia poszkodowana została młoda dziewczyna z pojazdu osobowego, była przytomna z lekkimi otarciami głowy.
W działaniach brały udział dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej z Lipska, Ochotnicze Straże Pożarne z Jawora Soleckiego, Sienna oraz Krępy Kościelnej. Działania straży pożarnej zawierały m. in. zabezpieczenie terenu działań ratowniczych, udzielenie poszkodowanej kwalifikowanej pierwszej pomocy, odłączenie zasilania elektrycznego w pojazdach, uprzątnięcie pozostałości powypadkowych oraz kierowanie ruchem drogowym.
Źródło: KP PSP w Lipsku.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis