Zapłocie to odnowa i szansa dla Rzeczniowa!Czas czytania: < 1 minutę
Listen to this article

Do wszystkich młodych osób, które zastanawiają się czy monitoring działa.

W ubiegłym roku dzięki współpracy z wieloma organizacjami i instytucjami z Gminy Rzeczniów oraz dofinansowaniu w ramach Programu Lokalne Partnerstwa PAFW i Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Krzemienny Krąg” powstał obiekt „Na zapłociu”, na którym z uwagi na obowiązujący stan epidemii niestety nie można teraz realizować działań społecznych. Z niecierpliwością Gmina czeka na możliwość zrealizowania wszystkich planów.

Niestety na obiekcie zaobserwowano zachowania, które powodują trwałe uszkodzenia. A to jest niedopuszczalne. Niedopuszczalne jest też wjeżdżanie do obiektu pojazdami mechanicznymi, chodzenie po balustradach czy wylewanie na kostkę płynów pozostawiających brudne ślady. Dlatego należy przypomnieć, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie określenia ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii organizowanie w tym miejscu różnego rodzaju spotkań jest zabronione.

Gmina Rzeczniów, przypomina, że na obiekcie zainstalowany jest monitoring o czym informuje odpowiednie oznakowanie. Kolejne próby wyłączania monitoringu oraz kolejne negatywne zachowania będą zgłaszane odpowiednim organom. Marzeniem Gminy jest, aby wszyscy mieszkańcy (szczególnie młodzież) dbali o ten obiekt, gdyż kosztował on wiele pracy i wysiłku wielu osób. Właśnie po to, aby Mieszkańcy mogli z niego wspólnie korzystać.

Źródło: Urząd Gminy w Rzeczniowie.

Catering Zacisze


 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.