Żądamy przywrócenia profilu Solca nad Wisłą!Czas czytania: < 1 minutę

Nieprawdopodobnym wydaje się to, co się wydarzyło z poprzednim profilem gminy Solec nad Wisłą!

Lata historii.

Setki zdjęć!

Tysiące komentarzy.

Miliony polubień.

I nagle stary profil Gminy Solec nad Wisłą znika.

Została zmieniona nazwa na Miasto-nad Wisłą. Takich nazw jest kilkanaście. W dodatku zdjęcie zupełnie nie wskazuje, że to Solec nad Wisłą! To jest jakiś asfalt i niebo!

Zatkało nas. Autentycznie! Patrzymy i nie wierzymy w to, co się stało.

Wiemy, że profil był zarejestrowany jako osoba a nie strona i wiemy, że na prywatnego maila pracownika urzędu.

To był błąd poprzedniego burmistrza, o czym zresztą informowaliśmy.

Faktem jest też, to że nowa Pani burmistrz założyła nowy profil, co poparliśmy, co prawda ze smutkiem ze względu na stratę poprzednich lat i całej historii (wystarczyło maila zmienić!).

To, co się stało teraz…

Nieprawdopodobne!

Apelujemy do pracownika: PRZYWRÓC POPRZEDNIĄ NAZWĘ!

Profili “Solec nad Wisłą” jest kilka.

Wystarczy do nowego dopisać “profil oficjalny”.

Swoją drogą błędem było też nazwanie nowego profilu  “Miasto i Gmina Solec nad Wisłą”, ponieważ w wyszukiwarce pojawia się gdzies na dalekim końcu.

Rządy oparte na przeinaczaniu rzeczywistości prędzej czy później się kończą…

Jak to zauważyła jedna z komentujących:

Historia tej gminy zaczęła się dużo przed panią i po pani też będą kolejni włodarze.

Aktualizacja 2024-06-18 15:23:45

Nowy profil: https://www.facebook.com/MiastoiGminaSolecnadWisla/

Poprzedni profil: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009118577490

 

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

Jak często korzystasz z Paczkomatów?

46 Komentarzy

 1. Powinna egzorcystę zamówic aby pozbyc sie ducha poprzednika.To po to rozwala sciany w urzedzie bo jak bedzie ja straszyć ucieknie do drugiego pokoju

 2. Przypomnijcie kampanię wyborczą. Mowa nienawiści, Facebook,odmóżdżenie ludzi i złożone obietnice, te podczas debaty również. Wybrano zatem. Teraz nie nie warto […]. Poszukajcie osób, które najgłośniej krzyczały. Gdzie one są? Siedzą cicho i już nie angażują się w pracę dla dobra “tej ukochanej Ziemi Nadwiślańskiej”? Tyle poboczy i zarośniętych chodników do oczyszczenia, no i ten grilowicz z altany na Kłudziu nie wytropiony. Do roboty detektywie! Zacznijmy od siebie, a później oceniamy innych.

  • O tak, tak filia rehabilitacji zaraz po wygranych wyborach otworzę , konferencja agro…coś tam jeszcze w maju, no i najważniejsze na stronie gminy informacja gdzie można kupić ( nawet tego nie potrafi zorganizować ). Jest za to zmiana fb, na tym NOWYM imprezy – przed w trakcie i po. Za chwile pewnie zapowiedz Dni Solca i potem relacja z tego.

 3. Proszę oddać poprzedni profil i przestać podważać decyzję ……..
  Proszę się zająć pozyskiwaniem środków aby się można czymś pochwalić . Dosyć szczucia , zastraszania etc.

 4. Przecież to było wiadome że Ona nic nie zrobi pożytecznego 😂😂😂😂 zachcialo jej się łatwej szybkiej kasy a tu wyborcy cię rozlicza bo już zaczynają […] na Twoje nazwisko 😛

  • Dajcie popracować. Pomóżcie. Jest szeryf z Kłudzia i strzelec z Dziurkowa. Znają się na robocie, a i cały wór pomysłów mają. Niech Sztab reaktywują. Tyle gotowych rozwiązań mieli. Gdzie one? Tuba propagandy ucichła? A i w Starostwie nie pykło. Dobrze, że marzenia nic nie kosztują. Staliby się bankrutami.

 5. “Historia tej gminy zaczęła się dużo przed panią i po pani też będą kolejni włodarze.”

  A co z poprzednimi stronami Urzędu Gminy? Obecna funkcjonuje dopiero od 2022 roku. Wtedy nikomu nie przeszkadzało “KASOWANIE HISTORII”? Podwójne standardy widzę wszystkim się udzieliły…

  • Redaktora również się to tyczy, gdzie był apel o zatraconej historii strony urzędu, swoją drogą bardziej oficjalnej niż profil na prywatnej platformie społecznościowej…

   • W takim razie przepraszam Pana Redaktora, myślę że w komentarzach kilku się znajdzie… Którym rzecz jasna to odpowiadało, a teraz uważają inaczej, jak to było… zacieranie histori czy jakoś tak.

 6. Konkurs fotograficzny jest jakiś, może wystartuje. Ma przyjść do gminy pracować, […] zagrozony 🤔

 7. Zarząd OSP jest bez winy. to prości ludzie z kąt mogli niby wiedzieć …..
  To menager Gminy Pani ……winna się zająć tematem aby wszystko było zgodne z….

  • A z jakiej racji Pani Burmistrz winna? Przecież nie ma tysiąca oczu i uszu, żeby o wszystkim wiedzieć. Bądźmy rozsądni.

   • Ale takich rottweilerów było podczas kampanii: z Dziurkowa, Kłudzia, Boisk, Przedmieścia no i z Solca arystokracja. Czyżby brakło im pomysłów? Możliwe. Krzyki i wulgaryzmy nie pomogą. Dzisiaj należy pokazać jak skutecznie się rządzi. Jaki jest pomysł na rozwój gminny, bo impreza goni imprezę. Czekamy jeszcze na święto kota i soli.

 8. Nie trzeba wiele, wystarczy porównać zdjęcia przed i po ,, zabiegu “. Te Doły nie do poznania, nawet chyba ptaki nie poznają.

  • Ptaki nie poznają… ale zbiornik wodny należy do gminy. Kto zatem wydał decyzję na prace budowlane na tym zbiorniku w okresie lęgowym? Jeżeli jej nie było, to wygląda na samowolkę budowlaną. Jak bardzo zmienili linię brzegową? Kto i z jakich środków poniesie koszty, a kto konsekwencje prawne. To nie ugur za stodołą, a zatem i zarząd OSP Sadkowice ma nad czym się zastanowić. A co na to detektyw z Kłudzia?

    • A i aparat propagandowy z Kłudzia i Dziurkowa cicho siedzi. Fotoreporter zamknął się w mieście powiatowym, a kaczki wyprowadziły młode. Kto udokumentuje ich pierwszy spacer? Kto wrzucić na Fejsa i opatrzy miłym komentarzem: “bądźmy dla nich ludźmi, kochajmy je i nie niszczmy ich domu”. Dobro w końcu wraca.

  • Pewnie ma głowę pełną pomysłów, świeże spojrzenie na problemy wyborców i realizuje założenia zgodnie z linią szefowej. Budujemy nowy dom… niech się mury pną do góry. Oby nie była to tylko fasada.

 9. Pilne! Kaczka 🦆 z młodymi poszukuje prawnika pro Bono. Chodzi o odszkodowanie od OSP i UMiG za zniszczenie gniazda, a przez to zmianę miejsca bytowania. A i młode kaczki musiały zmienić żłobek. W nowym pusto, bo kaczek mało. Oferty prosimy składać pod tym ogłoszeniem.

 10. Co wy za brednie tu wypisujecie w komentarzach . Obrońcy byłego burmistrza . Niedobrze się już robi od tych komentarzy . Nie chce się już nawet czytać tych postów .[…]

  • To nie brednie, lecz solecka rzeczywistość w krzywym zwierciadle, swoistą parodia irracjonalnych pomysłów i ich beznadziejnej realizacji. Nie można i nie należy działać w myśl zasady:”Wolnoć Tomku w swoim domku”. Jest prawo i normy społeczne, których bezwzględnie należy przestrzegać. Proszę się z tym nie zgodzić, ale pewnie można. Czytaj między wierszami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.