Wstrząsający apel radnej ŚwiesielicCzas czytania: 2 min.

Szanowni mieszkańcy gminy Ciepielów.

Nagłówek i treść poniżej pochodzi z profilu Pani Jadwigi Dudek – radnej ze Świesielic.

Trzy kadencje pełniłam funkcję sołtysa, a dwie radnej miejscowości Świesielice.

Starałam się wspierać mieszkańców całym sercem w różnych sytuacjach.

Teraz postanowiłam poświęcić swój czas rodzinie.

Muszę jednak odnieść się do uroczystości otwarcia SUW w naszej miejscowości, na które nie zostałam zaproszona.

Wybrali mnie mieszkańcy Świesielic, a nie przedstawiciele władz uchwałodawczych i wykonawczych gminy Ciepielów.

Nie zależy mi na zdjęciach i promocji, wiem jednak, że w takich uroczystościach powinni brać udział wszyscy radni, a nie tylko ,,wybrańcy”.

W ważnych sprawach dla gminy byliśmy jednomyślni.

Różnimy się poglądami, ale cenimy sobie współpracę ze wszystkimi ludźmi bez względu na ich przekonania czy przynależność.

Myślę, że takie postępowanie władz uchwałodawczych i wykonawczych gminy to prostactwo i buta.

Moja kadencja jeszcze trwa, a włodarz na tej uroczystości promuje swojego kandydata na radnego.

Takie jest prawdziwe oblicze naszych zarządzających gminą.

Drodzy Państwo, nawet teraz gdy wycofałam się z życia publicznego próbuje się oczerniać i szkalować moją osobę ustami kandydata na radnego z naszej miejscowości. To nie są standardy demokratyczne. I z całą stanowczością się temu sprzeciwiam.

Ludzie obudźcie się !!!

Bardzo wszystkim mieszkańcom Świesielic dziękuję za wspólną pracę. 🤝🤝

Jeden z komentarzy pod wpisem Pani sołtys:

Pan wójt potrzebuje atencji, bo prawdopodobnie jest osobą niedowartościowana. Szuka klakierów, którzy mu będą przytakiwać.

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

MojeLipsko.info niebawem zacznie korzystać z możliwości płatnych artykułów. Jaka kwotę miesięcznie jesteś w stanie przeznaczyć na pełen dostep do portalu.

10 Komentarzy

  1. Tak to prawda ludzie obudźcie się nic dobrego nie nas nie spotka z wójtem, który jest bucem i myśli że może pomiatać ludźmi. Pani Jagodo pozdrawiam jest Pani bardzo wartościowym człowiekiem

  2. Wybudował wiele ale to mało istotne ponieważ mało kto z nim się dogada to nie człowiek tylko maratończyk nie lubi prac zespołowych, nie ma przyjaciół a poddanych na swoim folwarku oby to się skończyło

  3. Pan wójt trzyma radę gminy w garści. nikt nie ma prawa się wypowiadać na sesji rady gminy A to co mogą powiedzieć jest ustalane przed całą radą. ostatnia sesja nie została udostępniona w internecie ponieważ jeden z członków zapytał wójta o niewygodne dla niego kwestie. jestem za tym żeby wszystkie sesje rady były na żywo transmitowane i wtedy będziemy wiedzieć co tam się dzieje. Zachowanie pana wójta na spotkaniach innych kandydatów to jest w ogóle tragedia. Człowiek na takim stanowisku powinien coś z sobą reprezentować a nie zbierać ludzi przychylnych jego rządom i jeździć komuś przeszkadzać a Ci, którzy z nim jeżdżą to powinni się wstydzić!!

  4. oni się nie wstydzą oni się boją żeby nie stracić posadek,bo ich też w garści;bo oni sprzedali się za kasę za wycieczki zagraniczne i za co to oni tylko wiedzą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.