Wokalistka z Lipskiego Centrum Kultury wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Patriotycznej w Krakowie!Do konkursu „Każdy Polak gra i śpiewa Polsce” zgłosiło się blisko pół tysiąca zgłoszeń. Ze względu na ogromną liczbę zgłoszeń konkurs został podzielony na trzy kategorie wiekowe: 6-8, 9-12 i 13-18 lat.

Po obejrzeniu prezentacji solistów i zespołów, komisja przyznała nagrody i wyróżnienia. Julia Michalska zdobyła wyróżnienie w kategorii wiekowej 13-18 lat w podkategorii soliści-wokaliści. Młodą wokalistkę przygotował Piotr Markowski, który jest instruktorem wokalu w Lipskim Centrum Kultury.

Konkurs miał na celu rozwijanie pasji i talentów młodzieży, wypromowanie zespołów i solistów, pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa, a także poszerzenie znajomości polskiej kultury muzycznej.

W załączonym linku znajdą Państwo występ – zgłoszenie Naszej laureatki (początek w 16 minucie filmu): https://www.youtube.com/watch?v=wx47HMTbbzo&fbclid=IwAR3a0TTCWNiVL4iKOeYOLNnoQDbcaqQZvcBVJ-GfXPvmOeSLTmp68yQmPac

Źródło: Lipskie Centrum Kultury; Echo Dnia.Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.