Większe przedszkole czy żłobek?ciepielow.pl
Czas czytania: < 1 minutę

Inwestycja w Wielgiem za kwotę ponad 3 000 000 zł rozbudowy przedszkola ze zwiększeniem możliwości wychowania przedszkolnego do 200 dzieci oraz zagospodarowaniem terenu w plac zabaw i boisko ze sztucznej nawierzchni została ukończona, a od 6 grudnia wraz ze św. Mikołajem, nowo wybudowany budynek rozpocznie swoją działalność.

Wewnętrzna winda dla niepełnosprawnych dzieci, multimedialne wyposażenie sali, inteligentny podział sali na dwie mniejsze, największy w gminie plac zabaw dostosowany do najmniejszych dzieci, łazienki z pełnym dziecięcym wyposażeniem, szatnia z indywidualnymi szafkami, boisko dla dzieci ze sztucznej nawierzchni, to tylko cześć z przygotowanych dla maluchów atrakcji nowo rozbudowanego przedszkola.

Jak informuje gmina Ciepielów:

Większe przedszkole czy żłobek ? Na to pytanie otrzymamy odpowiedź po wiosennej rekrutacji do największego i najlepiej wyposażonego w regionie gminnego przedszkola w Wielgiem. Jeżeli ilość dzieci zapisanych do przedszkola będzie na poziomie dotychczasowym, to od 1 września 2024 roku będziemy mogli dodatkowo uruchomić żłobek dla najmłodszych naszych mieszkańców

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

MojeLipsko.info niebawem zacznie korzystać z możliwości płatnych artykułów. Jaka kwotę miesięcznie jesteś w stanie przeznaczyć na pełen dostep do portalu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.