Wara od psów Burmistrzu!itonz
Listen to this article
Czas czytania: 3 minut

Burmistrz Iłży, jak twierdzi Iłżeckie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami robi wszystko, żeby pozbyć się Azylu dla zwierząt.

Zaczęło się od skarg mieszkanki sąsiedniej posesji (przynajmniej tak pisze burmistrz). Burmistrz skargę przekazał do Lekarza Weterynarii a ten poinformował o nielegalności prowadzenia azylu.

Zdecydowana większość mieszkańców jest oburzona postawą wójta Nie rozumieją jak można tak traktować psy i osoby, które dają im za darmo opiekę.

Poniżej przytaczamy wpis Towarzystwa i odpowiedź Burmistrza.

Możecie również skomentować posty.

Iłżeckie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

KOLEJNA PRÓBA ZNISZCZENIA ITOnZ

W Iłży i nie tylko, chyba wszyscy wiedzą, jak Przemysław Przemysław Burek – Burmistrz Iłży nas kocha. Odkąd wszedł na stołek, robi wszystko, żeby się nas pozbyć

Jak tylko dołączył do niego gminny weterynarz to prawie im się udało 🥵Już chyba wszystkiego próbował, oczywiście czyimiś rękami.
TO JAKAŚ MASAKRA

Każdy kto do nas przychodzi, kto nas choć raz odwiedził wie, jak zajmujemy się psami, jak je kochamy, ile czasu poświęcamy. Cały czas dochodzą nas głosy, że gminny weterynarz i burmistrz podkreślają, że prowadzimy nielegalną działalność. Próbują stwarzać pozory, że bardzo są pro zwierzęcy i wszystko to robią dla ich dobra. koń by się uśmiał

Burmistrzu Iłży, jedyną nielegalną działalnością w Iłży, to jest właśnie tzw. Przytulisko które pan prowadzi.
Przykre tylko, że osoba, która powinna z urzędu Organizacjom Pozarządowym pomagać, używa swojej władzy, żeby je niszczyć.
Nie ważne, czy będziemy tu, czy gdzie indziej, czy może bez konkretnego miejsca, my zawsze będziemy działać w obronie zwierząt.I WARA OD NASZYCH PSÓW

Już nie raz chcieliście wykorzystać psy w walce z nami.  No cóż my jesteśmy przygotowani na każdą walkę, mamy duże wsparcie i powtarzamy

BYLIŚMY, JESTEŚMY, BĘDZIEMY

A wy pamiętajcie KARMA WRACA 😡

Burmistrz Iłży

‼️W nawiązaniu do dzisiejszego wpisu Iłżeckiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Iłży informuję, że Burmistrz Iłży nie podejmował i nie podejmuje żadnych działań zmierzających do likwidacji “azylu dla zwierząt” na ul. Danuty Siedzikówny “Inki”. Kilka tygodni temu wpłynęło do Urzędu Miejskiego w Iłży pismo od osoby, która posiada nieruchomość sąsiadująca z działką gdzie znajduje się “azyl dla zwierząt” prowadzony przez IToNZ w sprawie przeprowadzenia likwidacji tego miejsca. Gmina Iłża nie posiada takich kompetencji i według właściwości pismo zostało przekazane do Powiatowego Lekarza Weterynarii w Radomiu. 

 

 

Zagłosuj w naszej ankiecie dotyczącej zarobków!

Porównanie zarobków wójtów, burmistrzów i starosty
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.