W sąsiednim powiecie zatrzymali pedofila!Czas czytania: < 1 minutę

Dnia 14.04.2021 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim miało miejsce zatrzymanie 57-letniego mieszkańca tego miasta, który starał się umówić z dwunastoletnią dziewczynką, za którą podali się przedstawiciele organizacji Child Guard Unit Poland.

Organizacja ta specjalizuje się w zwalczaniu pedofilów, mając na koncie już wiele takich zatrzymań w całej Polsce.

57-latek stawił się na umówione miejsce spotkania w godzinach popołudniowych, gdzie czekali już na niego przedstawiciele tejże organizacji. W czasie około 30. minutowej rozmowy, mężczyzna przyznał się do kontaktowania z dziećmi oraz do wysyłania im materiałów pornograficznych.

Po zatrzymaniu, został przekazany w ręce Policji. Mężczyzna usłyszał zarzuty, za które grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Został zastosowany wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru i poręczenia majątkowego.

Tym artykułem chcemy przypomnieć wszystkim, zwłaszcza rodzicom, że NIKT nie jest bezpieczny w sieci, zwłaszcza dzieci. Oszuści i pedofile z premedytacją wykorzystują łatwowierność najmłodszych, dlatego rodzice powinni zwracać szczególną uwagę na aktywność swych pociech w Internecie.

Całość akcji Child Guard Unit Poland TUTAJ.

Źródło: naOSTRO.info; wnp.pl.

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

Jak często korzystasz z Paczkomatów?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.