W oczekiwaniu na rozpoczęcie zajęć w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Lipsku!Czas czytania: < 1 minutę
Listen to this article

Dzięki programom ogłoszonym przez PFRON i otrzymanym środkom finansowym, jak również pomocy finansowej Powiatu Lipskiego oraz środków Stowarzyszenia, które zebrano w ramach 1%, udało się wyremontować 8 pomieszczeń, 5 pracowni, gabinet fizjoterapii i świetlicę, doposażono pracownię fizjoterapii, pracownię kulinarno-gospodarczą i manualno-muzyczną.

W ramach projektu „Bezpieczny WTZ” realizowanego przez PFRON ze środków unijnych, zakupiono lampy wirusobójcze, ozonatory oraz bezdotykowy dozownik płynu do dezynfekcji. Ponadto doposażono placówkę w ramach własnych środków budżetowych.

Dziękujemy PCPR w Lipsku za pomoc w realizacji projektu, Starostwu Powiatowemu w Lipsku za włączenie się do projektu i podpisanie umowy z PFRON, Stowarzyszeniu „Pomocna Dłoń”, a także Pani Prezes Magdalena Gozdur za cierpliwość. A przede wszystkim dziękujemy Wam – Wspaniali Darczyńcy , którzy przekazują nam 1% swojego podatku lub przekazują darowizny, między innymi firmie Kingspan w Lipsku, która wspiera nas systematycznie od kilku lat. Bez Was zakup wielu rzeczy nie byłby możliwy. Dziękujemy!

– czytamy na stronie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Lipsku.

W oczekiwaniu na rozpoczęcie zajęć.

Dzięki programom ogłoszonym przez PFRON i otrzymanym środkom finansowym, jak…

Opublikowany przez Warsztaty Terapii Zajęciowej Lipsko Niedziela, 10 stycznia 2021

 

Źródło: Warsztaty Terapii Zajęciowej w Lipsku.

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach 22:00 - 6:00 na terenie każdej gminy w powiecie?
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.