VI Charytatywny Bieg Mikołajkowy w HucieCzas czytania: 2 min.
Listen to this article

Tekst z wydarzenia SOSW w Hucie –  dołącz do wydarzenia: https://fb.me/e/4B2DNJKLO

Wspaniali Mikołajowie i Mikołajki!!!
Mamy okazję, by ponownie zrobić coś dobrego dla dzieci ze Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie k./ Lipska. W tym roku po raz szósty pobiegniemy w szczytnym celu.

9 grudnia!

Co to za cel?
W tym roku zbieramy na altany edukacyjno-terapeutyczne, które mają wspomóc proces edukacji i terapii sensorycznej dzieci z niepełnosprawnościami. Dlatego już 9 grudnia pobiegnij razem z nami w VI Charytatywnym Biegu Mikołajkowym i wesprzyj Dzieciaki Huciaki!
Gdzie? Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie k./ Lipska.
Na biegu będą obecni Kawalerowie Orderu Uśmiechu: Marian Woronin- patron Charytatywnych Biegów Mikołajkowych w Hucie, Wicemistrz olimpijski i mistrz Europy w sztafecie 4 x 100 metrów, brązowy medalista mistrzostw Europy w biegu na 100 m, rekordzista Europy w biegu na 100 m, wielokrotny zwycięzca halowych mistrzostw Europy na 50 lub 60 m, zawodów o Puchar Świata i Europy, 15-krotny mistrz Polski w biegach na 100 m, 200 m i sztafecie 4 x 100 m. Tomasz Skóra- społecznik, działacz na rzecz dzieci, przyjaciel Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Hucie, biegacz ze Skórca, aktualny rekordzista Trasy Mikołajkowego biegu głównego na 8500 metrów z czasem 37,02.

Nie czekaj ani chwili dłużej. Zapisz się na bieg już teraz i wesprzyj dzieciaki! Zrobisz to tutaj
https://app.evenea.pl/event/512297-38/

Jeśli nie będziesz mógł przybyć na nasz bieg, możesz także wesprzeć cel zbiórki na:
https://zrzutka.pl/hurxk6

Celem zrzutki jest zbiórka funduszy na rozbudowę “Terapeutycznego Ogrodu Zmysłów” o altany edukacyjno-terapeutyczne, które mają wspomóc proces edukacji i terapii sensorycznej dzieci z niepełnosprawnościami. Dzięki budowie altan edukacyjno-terapeutycznych osoby z niepełnosprawnością ruchową oraz intelektualną będą mogły aktywnie uczyć się, rehabilitować, się przechodzić terapie.

Z wyżej opisanych powodów postanowiliśmy zorganizować bieg charytatywny na różnych dystansach, tak by zaangażować, jak największą ilość osób niezależnie od poziomu zaawansowania sportowego.
Każdy z Was może pomóc i wesprzeć ten szczytny cel. Wystarczy zapisać się do udziału w biegu i wykupić „cegiełkę”., która upoważnia do udziału w biegu.
Oprócz imprezy sportowej przygotowujemy moc atrakcji dla dzieci i dorosłych. Nie zabraknie oczywiście poczęstunku oraz mnóstwa pozytywnej energii. Każdy z uczestników biegu otrzyma pamiątkowy medal, a zwycięzcy puchary.
PROGRAM BIEGU:
9:30-11:00 – rejestracja uczestników na biegu. (rejestracja uczestników biegu głównego do godziny 11:50),
10:30 – występ artystyczny dzieci SOSW w Hucie
11:00 – start biegu dla dzieci,
11:30 – start biegu oraz marsz Nordic walking na 2000 m.
12:00 – start biegu na 8500 m.
14:00 – dekoracja uczestników medalami,
15:00 – wydawanie posiłków, licytacje, konkursy,
16:00 – podziękowania.
*Program biegu może ulec zmianie

Obserwujcie nas! Już niebawem więcej informacji o wydarzeniu.

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach 22:00 - 6:00 na terenie każdej gminy w powiecie?
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.