Uratujmy Franka przed amputacją!Czas czytania: 3 min.

Franek z małej miejscowości Kroczów Większy, mazowieckie ma dopiero 6 lat, a za sobą trzy poważne operacje prawej nóżki. Niestety, to nie koniec naszej walki o sprawność Frania. Nasz Synek rośnie, a wraz ze wzrostem pogłębia się różnica długości nóżek. Przed nami kolejna operacja i niepewność, czy zdążymy zebrać potrzebną kwotę.

https://dzieciom.pl/podopieczni/34004 

 

Za nami trzy wygrane bitwy o sprawność Franka. Kolejna przed nami. Franio rośnie, kość udowa w prawej nodze nie rośnie i nie urośnie. To, co zyskaliśmy utracimy, jeśli Franek nie przejdzie kolejnego wydłużania. Po raz kolejny przed nami nie lada wyzwanie – zebranie pieniędzy na kolejne nierefundowane wydłużanie. Proszę nie opuszczaj nas w tej walce. Pomóż nam zawalczyć o sprawność synka. Poprzednie operacje zakończyły się sukcesem, nie możemy teraz się poddać. Godziny ćwiczeń, bólu nie mogą pójść na marne, bez Twojej pomocy to się nie uda.

 

Zbiórka.

Franio urodził się z CFD prawej nogi, nierozwiniętym biodrem oraz brakiem stawu kolanowego. CFD to niedorozwój kości udowej. Obecnie nierówność kończyn to 12cm. Od 2019 r jesteśmy leczeni przez najlepszego w swojej dziedzinie ortopedę – doktora Paleya. Dlaczego on, przy tak rozwiniętej medycynie? Dr Paley uratował nogę Frania od amputacji. W 2019r. Franio przeszedł osteotomie kości udowej, rekonstrukcję stawu biodrowego i kolanowego, jego kość udowa została połączona z biodrem.

 

Zbiórka.

Operacja trwała 8 godzin. W 2021 r. wydłużyliśmy udo o 8 cm!!! ( kość udowa mająca 7 cm została wydłużona na 15 cm). W 2024 aby uchronić szyjkę kości udowej przed złamaniem , dr Paley poddał Franka osteotomii, aby wzmocnić kość i podał specjalne białko celem uwapnienia. Wszystkie te operacje zakończyły się sukcesem!!! Nasze dziecko chodzi , biega, jeździ na hulajnodze i rowerze!!! Wszystko to zawdzięczamy Wam, ludziom o ogromnych sercach i pokładach empatii. Dzięki Wam dotarliśmy do miejsca , w którym jesteśmy. Dlatego Prosimy Was ponownie o pomoc. Przed nami kolejne, nierefundowane wydłużanie.

Przez lata walczyliśmy o to, by uratować naszego synka przed amputacją. Odwiedziliśmy niezliczoną ilość gabinetów, tysiące godzin na rehabilitacji, wszystko po to aby uratować sprawność naszego dziecka. Dziś boimy się , że to na co pracowaliśmy latami , może zostać mu odebrane, tylko dlatego, że nie mamy wystarczającej sumy pieniędzy. To niezwykle trudny czas dla naszej rodziny i dziecka. Zdrowie i sprawność Frania została wyceniona na sumę, której nie jesteśmy w stanie sami zgromadzić. Pozostaje nam prosić o pomoc i wierzyć, że los naszego synka nie będzie dla Was obojętny. Dlatego prosimy Cię o pomoc dla Frania. Pomóż mu stanąć na zdrowych i równych nóżkach. Dziękujemy Rodzice Frania.

 

Zbiórka.

Koszmar amputacji nóżki Frania wciąż trwa!

 

Franio potrzebuje Naszej pomocy!

Nasz sondaż. Zagłosuj

Burmistrz ma romans z urzędniczką. Czy w takiej sytuacji powinni pracować w jednym urzędzie?

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam szukać nieprawidłowości

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.