UKS Victoria Solec zorganizował turniej!




Faza finałowa turnieju Victoria Cup 2021 odbyła się w Solcu nad Wisłą.

Mecze w fazie finałowej turnieju Victoria Cup 2021 były bardzo zacięte i wyrównane, a większość spotkań rozstrzygnęły tie-breaki.

Jedna drużyna błyszczała ponad wszystkie. Mowa oczywiście o Esperanto I Warszawa, która całkiem zasłużenie, bez straty seta sięgnęła po mistrzowski puchar.

WYNIKI:

  • MKS Kraśnik – Iskra Warszawa 2:1 (19:25, 25:19, 15:3)
  • Esperanto II Warszawa – Olimp Mińsk Mazowiecki 1:2 (27:25, 15:25, 10:15)
  • Gala Skarżysko-Kamienna – Sęp Żelechów 1:2
  • Victoria Solec – Kraśnik / Annopol 1:2 (13:25, 25:20, 13:15)
  • Iskra Wa-wa – Esperanto II Wa-wa 0:2 (17:25, 25:27)
  • Gala Skarżysko Kam. – Victoria Solec 2:1
  • MKS Kraśnik – Olimp Mińsk Mazowiecki 2:0 (25:18, 25:16)
  • Sęp Żelechów – Kraśnik / Annopol 0:2 (17:25, 21:25)

mecz o miejsce IX

Iskra Wa-wa – Victoria Solec 2:0 (26:24, 25:19)

mecz o miejsce VII

Esperanto II Wa-wa – Gala Skarżysko-Kamienna 1:2 (23:25, 27:25, 6:15)

mecz o miejsce V

Olimp Mińsk Mazowiecki – Sęp Żelechów 2:0 (25:20, 25:20)

mecz o miejsce III

MKS Kraśnik – Kraśnik / Annopol 2:0 (25:20, 25:5)

mecz o miejsce I

Esperanto I Warszawa – OKS Volley Opatów 2:0 (26:24, 25:19)

 



 Klasyfikacja turnieju:

  1. UKS Esperanto I Warszawa
  2. OKS Volley Opatów
  3. MKS Kraśnik
  4. Kraśnik / Annopol
  5. Olimp Mińsk Mazowiecki
  6. KS Sęp Żelechów
  7. Gala Skarżysko Kamienna
  8. UKS Esperanto II Warszawa
  9. UKS Iskra Warszawa
  10. UKS Victoria Solec

Najlepsza zawodniczka turnieju MVP: Kinga Walendzik (UKS Esperanto Wa-wa).

Dziewczyny z UKS Victoria Solec okazały się bardzo gościnne na co wpływ miała na pewno absenscja Wiktorii Szwed. Po walce i z brakiem szczęścia, ale mimo wszystko, doznały samych porażek, ostatecznie zajmując ostatnie miejsce w zawodach.

Jednak trener Grzegorz Bochenek był zadowolony z ambitnej postawy swoich podopiecznych grających w dość okrojonym składzie.

Skład drużyny UKS Victoria Solec:

Weronika Wiśniewska K, Ania Chałas, Wiktoria Figuła L, Maja Bochenek, Wiktoria Szwed, Ola Fijołek, Kasia Goliat, Kasia Pyda, Julia Matuska, Natalia Figura, Natalia Niewczas, Wiktoria Jabłońska.

 

Drużyna dziękuje:

  • Staroście Powiatu Lipskiego Sławomirowi Śmieciuchowi za ufundowanie pucharu dla najlepszej zawodniczki;
  • sponsorom i wszystkim osobom, dzięki którym kolejny raz udało się zorganizować tą wspaniałą imprezę sportową;
  • Dyrektorowi Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą Marcinowi Węgłowskiemu za przychylność w stosunku do naszych działań oraz pojawienie się na turnieju i wręczenie nagród dla najlepszych;
  • Zbyszkowi Kędrze za opiekę medyczną;
  • trenerom Michałowi Błaszczykowi i Michałowi Wiśniewskiemu oraz absolwentce UKS Victorii Solec – Weronice Puton za obstawę sędziowską;
  • wszystkim trenerom oraz zawodniczkom za te wspaniałe, pełne emocji wspólne dwa dni.

Źródło: UKS Victoria Solec.




Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*