Trzech zatrzymanych w półtorej godziny!pixabay
Czas czytania: < 1 minutę
Listen to this article
Tekst ze strony:https://mazowiecka.policja.gov.pl/wli/aktualnosci/91983,Jeden-kierowca-na-zakazie-drugi-bez-uprawnien-a-trzeci-w-stanie-nietrzezwosci.html

Na drogach powiatu lipskiego wciąż trafiają się nieodpowiedzialni kierowcy. Trzech takich kierowców zatrzymali do kontroli funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lipsku tylko w ciągu jednego dnia i to w ciągu 1,5 godziny.

Jedną z lekkomyślnych osób, jaka zdecydowała się na jazdę pomimo braku uprawnień, był 24-letni mieszkaniec powiatu lipskiego, kierowca osobowego volvo.

Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej w miniony czwartek w miejscowości Lipsko, jak się okazało, po sprawdzeniu jego danych w policyjnych systemach nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Pół godziny później w miejscowości Ciepielów, wpadł kolejny nieodpowiedzialny kierujący. Tym razem 40-letni mieszkaniec powiatu zwoleńskiego prowadził swoje auto, mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Niespełna godzinę później w miejscowości Jawor Solecki do kontroli został zatrzymany 59-letni kierowca, który posiadał orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Teraz wszyscy odpowiedzą za swoje czyny przed sądem.

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy Burmistrz Ciepielowa postępuje według Ciebie poprawnie używając gminnego hasła w swoim komitecie wyborczym?

Czy według Ciebie takie działania to sprawiedliwe i uczciwe zasady walki wyborczej?
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.