Tournée UKS Victorii Solec!
UKS Victoria Solec odwiedza okoliczne szkoły podstawowe celem pokazania ósmoklasistom jak to jest być uczniem klasy sportowej.

Wizyta w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Przedmieściu Dalszym.

Naszym celem była pokazowa lekcja WF-u ukierunkowana na siatkówkę.

Nasze dziewczyny w składzie: Wiktoria Szwed, Ania Chałas i Weronika Wiśniewska pod opieką Grzegorza Bochenka wspólnie z uczennicami podstawówki przećwiczyły podstawy odbicia dolnego oraz naskoku do ataku.

Młodzież z Przedmieścia Dalszego chętnie stawiła się na umówioną godzinę, mimo iż w dniu dzisiejszym szkoła nie pracowała.

Co ciekawe, dziewczyny pokazały spore możliwości i bardzo szybko chwytały poszczególne zadania, co fajnie rokuje na przyszłość.

Mamy nadzieję, że wkrótce zaprocentuje to tym, że młode adeptki siatkówki wstąpią w szeregi klasy sportowej naszej szkoły i klubu.

Podziękowania również dla opiekuna dziewcząt z Przedmieścia Dalszego Zbyszka Kędry, który na co dzień propaguje sport w w/w placówce.

– informuje strona internetowa UKS Victoria Solec.

 

Wizyta w Szkole Podstawowej w Kazanowie i Tczewie.

Tym razem odwiedziliśmy dwie Szkoły Podstawowe: w Kazanowie i w Tczowie.

Najmłodsi futboliści pod opieką trenera Daniela Machała i siatkarki pod okiem trenera Grzegorza Bochenka mogli ósmoklasistom przedstawić jak to jest być uczniem klasy sportowej.

Obie szkoły znane są z tego, że nie brakuje tam młodzieży uzdolnionej sportowo i mamy nadzieję, że nasza oferta przyciągnie jakieś duszyczki w progi naszej szkoły.

– informuje strona internetowa UKS Victoria Solec.

 

 

Źródło: UKS Victoria Solec.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*