Szokujące zarobki upadłych gwiazd TVPPieniądze, Monety
Czas czytania: 3 min.
Listen to this article

Zapnijcie pasy! Oto wynik prawdziwej kontroli poselskiej – napisał poseł Joński na Twitterze. Ujawnił zarobki naczelnych propagandystów w TVP.

Półtora miliona! To trzydzieści razy więcej rocznie od nauczycieli czy pielęgniarek. Niektórzy półtora miliona nie zarobią przez 25-30 lat. Zwłaszcza w powiecie lipskim. Przy średniej pensji to wychodzi co najmniej 17 lat.

A ty biedny i głupi suwerenie zap…j za miskę ryżu, bylebyś naszą propagandę łykał jak świąteczny karp wodę przed Wigilią, I ciesz się, że możesz…” – napisał jeden z użytkowników portalu. To chyba najlepszy komentarz.

Po ujawnieniu tych kwot stało się jasne jaki jest cel okupacji siedziby telewizji. To wolność ale $łowa. 11 stycznia ma odbyć się Marsz Milionerów Kaczyńskiego.

W całym cyrku z okupacją siedziby Telewizyjnej Agencji Informacyjnej nie chodzi o żadne zasady – niezależność mediów publicznych, pluralizm, rządy prawa – ale świetnie opłacane posady dla osób, gotowych odwdzięczyć się produkcją pozbawionego skrupułów propagandowego przekazu – napisał Jakub Majmurek w Onecie.I to wszystko z podatków podatników!

Z zaprezentowanego dokumentu wynika, że Michał Adamczyk jako dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej pomiędzy 25 kwietnia a 31 grudnia 2023 r. zarobił 372 tys. 593,71 zł brutto z tytułu umowy o pracę. Jego wynagrodzenie powiększyły umowy cywilnoprawne, których wartość to 1 mln 127 tys. 664 zł z VAT.

Rekordzistą  został Jarosław Olechowski, który w 2023 r. jako dyrektor TAI zarobił 1 mln 16 tys. 450,34 zł. A  stracił on stanowisko pod koniec kwietnia 2023 r. Milion przez 4 miesiące! Jego przychody z pracy w TVP tylko w tym roku powiększyło 407 tys. 625 zł z z tytułu umów cywilnoprawnych. 

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy Burmistrz Ciepielowa postępuje według Ciebie poprawnie używając gminnego hasła w swoim komitecie wyborczym?

Czy według Ciebie takie działania to sprawiedliwe i uczciwe zasady walki wyborczej?
6 Komentarzy

  1. Pan lis jak zabronił 92000 za jeden program. To była fajnie bo on to fachura co nie.
    Niech Tusk się pochwali ile zarabiał UE.
    Praca Adamczyk czy innego dziennikarz a jest wymierzalna bo Tuska w żadnym wypadku. Tuskowi jedna rzecz dobrze wyszła w UE to podawanie marynarki Junkerowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.