Szczęśliwy finał poszukiwań 30-latka!Czas czytania: < 1 minutę

Dzięki dużemu zaangażowaniu policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Lipsku mężczyzna, który wyszedł z domu, mówiąc że chce z sobą skończyć, został odnaleziony. Z okoliczności towarzyszących zaginięciu wynikało, że 30-latek może potrzebować natychmiastowej pomocy. Policjanci odnaleźli mężczyznę kilka kilometrów od jego domu i przekazali pod opiekę zaniepokojonym członkom rodziny.

Wczoraj około południa dyżurny lipskiej Policji został zawiadomiony o zaginięciu 30-letniego mężczyzny. Według zgłaszającej rodziny, mężczyzna wyszedł z domu do lasu twierdząc, że dość ma takiego życia i idzie z sobą skończyć. Okoliczności zdarzenia oraz stan zdrowia zaginionego wymagały podjęcia natychmiastowych działań i udzielenie mu pomocy.

Na miejsce skierowano patrole będące w służbie, policjanci natychmiast zaangażowali się w poszukiwania. W trybie alarmowym do poszukiwań zadysponowano ponad 40 policjantów oraz blisko 30 strażaków z okolicznych OSP, którzy przeczesywali rejony przyległe do miejsca zamieszkania oraz pobliskie lasy i sąsiednie miejscowości.

Około 2 godzin od zgłoszenia policjanci odnaleźli mężczyznę, ukrył się za budynkami około 3 km od jego miejsca zamieszkania. 30-latkowi nic się nie stało, został przekazany pod opiekę zaniepokojonym członkom rodziny.

Źródło: KPP w Lipsku.
Nasz sondaż. Zagłosuj

Tak z ciekawości pytanie :)
Czy wybralibyście twórcę i naczelnego MojeLipsko.info na swojego wójta/burmistrza?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.