Suczka CytrynkaSchronisko Ostrowiec
Listen to this article
Czas czytania: 2 minut

Cytrynka, suczka urodzona w grudniu 2021r. Cytrynka to naprawdę urocza i bardzo łagodna dama.

Jej waga obecnie pokazuje 11,5 kilograma. Sunieczka od początku miała świetny kontakt ze wszystkimi opiekunami i była bardzo ufna. Cytrynka uwielbia się przytulać, chętnie współpracuje i jest bardzo pozytywnie nastawiona do otaczającego ją świata. Nie przejawia żadnych lęków, a wręcz przeciwnie sunia jest przebojowa i pewna siebie. Na smyczy robi szybkie postępy, bo jeszcze nie ma tej umiejętności dobrze opanowanej.
Widać że nie miała wcześniej właściciela i ma pewne braki. Dlaczego jednak taka fajna sunia znalazła się bez domu możemy tylko zgadywać. Jeśli chodzi o jej kontakt z innymi psami to nie było problemów i Cytrynka dobrze odnajdywała się w towarzystwie. Ona uwielbia wręcz spędzać czas na wybiegu gdzie może wybiegać się do woli i wszystko obwąchać dookoła. Zapomina wtedy o całym świecie i skupia się na zapachach.
Cytrynka jest naprawdę ciekawska i chce wszystkiego doświadczyć wiele razy. Absolutnie żadnej agresji nie można u niej znaleźć i jesteśmy przekonani że świetnie odnajdzie się w roli psa rodzinnego. Najlepiej gdyby trafiła do dużego mieszkanka lub domku z opcją wyjścia na podwórko. Taka śliczna i sympatyczna dziewczynka zasługuje na wszystko najlepsze i powinna już być członkiem czyjejś rodziny.
Liczymy że Cytrynka szybko zostanie adoptowana i dostanie wszystko o czym tylko marzy.

Cytrynka jest odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Informacje
Nr identyfikacyjny: 110/2023
Wielkość: Średni
Kontakt
Schronisko
E-mail: biuro@schronisko.ostrowiec.pl
Telefon: 41 260 02 66

 

 

Zagłosuj w naszej ankiecie dotyczącej zarobków!

Porównanie zarobków wójtów, burmistrzów i starosty
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.