Sensacja! Tadeusz Krawiec nie jest już trenerem Powiślanki Lipsko!Czas czytania: < 1 minutę

Tadeusz Krawiec nie jest już trenerem lidera Tymex Ligi Okręgowej, Powiślanki Lipsko. 45-letni szkoleniowiec zdecydował się na przyjęcie oferty trzecioligowego KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

Tadeusz Krawiec został nowym szkoleniowcem trzecioligowych piłkarzy KSZO! Witamy ponownie na pokładzie i życzymy samych sukcesów z drużyną i podniesienia jej jakości.

Opublikowany przez KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Czwartek, 10 września 2020

Krawiec zastąpi na ławce trenerskiej Marcina Sasala, który w ostatnich dniach został zwolniony z powodu słabej postawy ostrowieckiej drużyny w trzecioligowych rozgrywkach. Jego posady nie uratowała nawet sensacyjna wygrana z Wisłą Kraków w Pucharze Polski.

Bardzo dziękujemy trenerowi Krawcowi za pracę w naszym klubie. To szkoleniowiec z uznanym nazwiskiem, kontrakt był tak skonstruowany, że w przypadku otrzymania przez trenera oferty z wyższej ligi, nie będziemy mu robić żadnych przeszkód w odejściu. Nie mógł odrzucić oferty z KSZO, tym bardziej, że jest z Ostrowca Świętokrzyskiego i z tym klubem jest związany od najmłodszych lat.

– mówi Piotr Rybiński, prezes Powiślanki Lipsko.

Nazwisko nowego szkoleniowca powinniśmy poznać w ciągu najbliższych godzin. Nowy trener poprowadzi Powiślankę już w niedzielnym meczu wyjazdowym z Mogielanką Mogielnica.

Źródło: Echo Dnia; KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

Jak często korzystasz z Paczkomatów?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.