ROZPN podaje klubom instrukcje, jak grać i trenować mimo obostrzeń sanitarnych!
MZPN – delegatura w Radomiu, na swojej stronie internetowej (rozpn.pl) zamieścił na swojej stronie ważne druki dokumentów, które ułatwią klubom funkcjonowanie w okresie obostrzeń sanitarnych i zawieszonych rozgrywek.

Każdy klub może zawrzeć umowę stypendialną z zawodnikami, na podstawie której, może oficjalnie korzystać z obiektów sportowych, trenować i rozgrywać mecze towarzyskie.

W dziale DO POBRANIA zamieściliśmy wzór uchwały zarządu jaką każdy klub, może podjąć w sprawie przyznania stypendiów: TUTAJ.

Zamieściliśmy wzór oświadczenia klubu, który informuje o tym, że wszyscy zawodnicy spełniają warunki określone w rozporządzeniu Rady Ministrów: TUTAJ.

Zamieściliśmy również wzór umowy stypendialnej jaką klub zawierać będzie z każdym z zawodników: TUTAJ.

Dzięki temu kluby i piłkarze będą mogli trenować i rozgrywać mecze sparingowe, a liczymy również, że prowadzący rozgrywki wojewódzki związek piłki nożnej przychyli się do apelu całego środowiska i będziemy mogli znowu emocjonować się walką o ligowe punkty .

Więcej szczegółowych informacji udziela osobiście prezes Radomskiego OZPN, Sławomir Pietrzyk pod numerem telefonu: 602 491 303

– czytamy na stronie Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Źródło: Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*