Duży remont w lipskim szpitaluszpitallipsko.pl
Czas czytania: < 1 minutę
Listen to this article

14 września 2023r odbyła się prezentacja efektów realizacji projektu: „Adaptacja kluczowych komórek organizacyjnych Szpitala pod kątem hospitalizacji pacjentów z COVID-19” w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Lipsku.

W ramach projektu przeprowadzone zostały gruntowne prace remontowo-budowalne w Aptece Szpitalnej w celu dostosowania jej pomieszczeń do wymogów Nadzoru Farmaceutycznego.

Prace remontowe dotyczyły również: Izby Przyjęć, kilku oddziałów szpitalnych między innymi: Wewnętrznego, Reumatologicznego, Chirurgii Ogólnej i Urazowo-Ortopedycznej oraz pomieszczeń Poradni Specjalistycznych, POZ i Laboratorium.

Remont miał na celu dostosowanie pomieszczeń wyżej wymienionych komórek organizacyjnych Szpitala do obowiązujących norm sanitarnych (obecnie prawie wszystkie sale chorych wyposażone są w węzeł sanitarny) oraz poprawienie standardów leczenia zarówno dla pacjentów, jak i pracy personelu.

Realizacja inwestycji przyczyni się do poprawy jakości udzielanych świadczeń medycznych.

Relacja:

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach 22:00 - 6:00 na terenie każdej gminy w powiecie?
2 Komentarze

  1. gdyby jeszcze ten szpital chciał leczyć ludzi a nie wykańczać…może warto pomyśleć o zatrudnieniu wykwalifikowanej kadry medycznej a nie najtańszego […]nieempatycznych rzeźników.

  2. właśnie może od tego trzeba zacząć by kadra która tam pracuje zajmowała się leczeniem w godzinach swojej pracy a nie sensacją ze pacjent przyszedl z tym czy z tamtym. do tego może warto się zainteresować jak pacjenci są traktowani w przychodniach, jak wielce Panie dr się spóźniają itd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.