Przestępcy narkotykowi w gminie Solec nad Wisłą!



KPP Lipsko informuje:

Lipscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn za przestępstwa narkotykowe

Policjanci z Wydziału Kryminalnego lipskiej komendy w ciągu dwóch dni zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Solec nad Wisłą, podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Jeden z nich uprawiał krzewy konopi innych niż włókniste, u drugiego funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę.

W wyniku działań operacyjnych prowadzonych przez lipskich kryminalnych, we wtorek 2 września na terenie jednej z posesji w gminie Solec nad Wisłą ujawniono i zabezpieczono krzewy konopi indyjskich innych niż włókniste.

Mieszkaniec posesji, 32-letni mężczyzna, został zatrzymany.

Następnego dnia, również na terenie gminy Solec, policjanci przeprowadzili przeszukanie pomieszczeń należących do 25-latka.

W trakcie czynności funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli kilka porcji amfetaminy. Mężczyzna także został zatrzymany.

Obaj usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i odpowiedzą teraz przed sądem. Policja przypomina, że uprawa konopi innych niż włókniste oraz posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych jest przestępstwem, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać




Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.