Pozwólmy Violi do nas wrócić – licytacje!
W maju br. Viola Gajewska – pracownica Starostwa Powiatowego w Lipsku (Referat Promocji i Rozwoju) – uległa rozległemu udarowi mózgu.

Jej życie, plany i marzenia zatrzymały się w miejscu. Viola jest serdeczną, wesołą i bardzo ambitną osobą. Zawsze otwarta na pomoc drugiemu człowiekowi – niejednokrotnie sama włączała się w akcje charytatywne. Dzisiaj to ona potrzebuje naszej pomocy.

Konieczna jest pomoc specjalistów oraz leczenie w prywatnej klinice.

Rehabilitacja miałaby się zacząć od 1 lipca 2021 roku w Otwocku. Koszt programu trzydziestodniowej, indywidualnej terapii wyniesie ok. 23 tys. zł.

Z inicjatywy Michała Krasińskiego ze stowarzyszenia Pazerni Na Sport Lipsko Motywują ruszyła internetowa zbiórka charytatywna na stronie zrzutka.pl. Prowadzi ją Fundacja Follow Me.

Skutki udaru są bardzo poważne, dlatego postanowiliśmy zorganizować zbiórkę charytatywną. Odzew ludzi okazał się olbrzymi. Już pierwszego dnia zebraliśmy planowaną kwotę, czyli 23 tysiące złotych. Później okazało się, że jest to tylko koszt pierwszej, trzydziestodniowej, rehabilitacji. Aby przyniosła oczekiwane skutki, konieczne będzie dalsze leczenie, które też jest kosztowne. W związku z tym zbiórka cały czas trwa.

– mówi Iwona Paszkiewicz, prezes Fundacji Follow Me.

Obecnie na koncie zbiórki są nieco ponad 43 tysiące złotych.

Każda złotówka ma znaczenie i przybliży naszą koleżankę do odzyskania zdrowia oraz realizacji marzeń i planów. Cieszy nas, że w obliczu ludzkiej tragedii potrafimy się zjednoczyć i pokazać, że zależy nam na drugim człowieku. Dziękujemy każdej osobie, która wpłaciła pieniądze. Obecnie trudno powiedzieć, ile ostatecznie będzie kosztowało leczenie, dlatego zbiórka cały czas trwa i zachęcamy wszystkich darczyńców do wsparcia.

– dodaje Iwona Paszkiewicz.

W pomoc zaangażowali się również pracownicy Starostwa.

Wśród pracowników starostwa zorganizowaliśmy zrzutkę na wsparcie leczenia. Wiem również, że wiele osób wpłaciło pieniądze bezpośrednio na konto zbiórki. Już niedługo ruszy też w Internecie grupa licytacyjna, gdzie dochód ze sprzedaży wszystkich przedmiotów przekazany będzie na rehabilitację.

– mówi Kamil Kozieł ze Starostwa Powiatowego w Lipsku.

Pomagajmy!

Link do grupy z LICYTACJAMI  oraz ZRZUTKA.

Źródło: Pozwólmy Violi do nas wrócić – licytacje; Echo Dnia; Zrzutka.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*