Pożegnanie lata w Rzeczniowie!
W niedzielę 12 września, Wójt Gminy Rzeczniów Karol Burek oraz Radomska Grupa Mediowa zapraszają na Pożegnanie lata z Radiem Rekord.

Na przybyłych czekać będą wspaniale atrakcje.

Zaczynamy o godz. 8.00 Mszą Święta w Kościele w Rzeczniowie, następnie o godz. 9.00 rozpoczynamy rejestrację uczestników XVIII Rzeczniowskiego Rajdu Rowerowego „Ty i Ja. Rowery dwa”.

O godz. 9.30, równocześnie startują peletony 2 rajdów – przy Urzędzie Gminy w Rzeczniowie oraz „Co Za Jazda! 2021. Rzeczniów z Radomia”.

Ok. godz. 13.00 wszyscy uczestnicy spotykają się na Finale „Co za Jazdy” i „RRR” przy Wiacie na Zapłociu, gdzie będą liczne zabawy i konkursy z nagrodami oraz poczęstunek przygotowany przez organizatorów, Koła Gospodyń Wiejskich i organizacje pozarządowe.

O godz. 15.00 w koncercie z okazji Beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia kardynała Stefana Wyszyńskiego wystąpi Zespół Wolanianki oraz młodzież ze szkół z terenu Gminy Rzeczniów.

Kolejnym punktem będą koncerty muzyki ludowej i nie tylko.

Na scenie wystąpią: Zespół Wolanianki, Kapela Bronka Machla, Zespół Wianki znad Krępianki oraz Zespół CDN.

Niespodzianką będzie koncert Gwiazdy Wieczoru – Zespołu Jorrgus, który zaprezentuje swoje największe hity, m. in. „Będziesz moja” czy „Twój jeden szept”.

Zwieńczeniem imprezy i lata będzie zabawa z DJ Dymkiem.

– informują organizatorzy.

Źródło: Urząd Gminy w Rzeczniowie.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*