Pies Ciapekschronisko.ostrowiec.pl
Listen to this article
Czas czytania: 2 minut

Ciapek, pies urodzony w marcu 2023r. Ciapek to grzeczny i niesamowicie grzeczny pies.

Jego imię wzięło się właśnie z tego że psiak jest aż za bardzo uległy i pokorniutki do tego stopnia że pozwala robić ze sobą wszystko i w ogóle nie protestuje, a innym psom pozwoliłby sobie praktycznie wejść na głowę. On ma naprawdę wybitnie łagodne usposobienie i widzi świat w różowych kolorach.

Bez problemu może iść do domu z małymi dziećmi, bo on nawet muchy by nie skrzywdził. Po za tym Ciapek jest cichy i mało aktywny. Woli powolne spacerki i zajmowanie się swoimi sprawami. Z innymi psami oczywiście się dogada, jednak polecamy dla niego jakiegoś na tyle łagodnego psa żeby Ciapka zbytnio nie zdominował.

Próbowaliśmy go wyprowadzać na smyczy i efekt był różny. Trochę szedł żeby po chwili się zatrzymać. Na pewno z czasem poprawi tą umiejętność. Do ludzi Ciapek jest oczywiście przyjacielski i lgnie do człowieka. Bardzo chce być głaskany i miziany, ale nie specjalnie umie się o to upominać.

Przydałaby mu się obecność żwawego i rozbrykanego psiaka żeby Ciapek trochę się przy nim rozruszał i stał się trochę bardziej weselszy. Na pewno najlepsza w tej sytuacji byłaby szybka adopcja gdzie w nowym domu mógłby przejść fajną metamorfozę. Polecamy Ciapka dla osób które lubią spędzać czas w domu oglądając telewizję gdyż będzie na pewno świetnym towarzyszem.

Ciapek jest odrobaczony, zaszczepiony, odpchlony, zaczipowany i wykastrowany.

 

Informacje
Nr identyfikacyjny: 95/2023
Wielkość: Średni
Kontakt
Schronisko
E-mail: biuro@schronisko.ostrowiec.pl
Telefon: 41 260 02 66

 

 

Zagłosuj w naszej ankiecie dotyczącej zarobków!

Porównanie zarobków wójtów, burmistrzów i starosty
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.