Będzie Parada Mikołajkowa!Czas czytania: < 1 minutę
Listen to this article

Burmistrz Miasta i Gminy Lipsko i Lipskie Centrum Kultury zapraszają najmłodszych mieszkańców i ich rodziny na wyjątkową Paradę Mikołajkowo – Świąteczną!

Na lipskim rynku pojawi się Święty Mikołaj ze swoją świtą. Będzie bajecznie, magicznie i przede wszystkim świątecznie. Mikołajkowe akcenty wprowadzą wszystkich w znakomity bożonarodzeniowy nastrój.
Najważniejszą osobistością niezwykłego orszaku będzie oczywiście Święty Mikołaj z ogromnym workiem pełnym prezentów na wielkich oświetlonych saniach. Mikołajowi towarzyszyć będą znane i uwielbiane przez dzieci postacie z bajek. Nie zabraknie Królewny Śnieżki na szczudłach, pomocników Mikołaja – elfów, niezłomnych i pracowitych reniferów czy bałwanków.

Orszak po bokach rozświetlą jasnymi racami wielkie Anioły na szczudłach, kroczące dostojnie przy dźwiękach podniosłej muzyki.
Po przybyciu na miejsce św. Mikołaj uroczyście przywita się z dziećmi i przedstawi swoją świtę, zapraszając na krótką inscenizację teatralną przygody jaka mu się przytrafiła w podróży po świecie.

Wyjątkowe wydarzenie poprowadzi Grupa Żywy Teatr z Bielawy!

W niedzielę 10 grudnia 2023r. 

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy Burmistrz Ciepielowa postępuje według Ciebie poprawnie używając gminnego hasła w swoim komitecie wyborczym?

Czy według Ciebie takie działania to sprawiedliwe i uczciwe zasady walki wyborczej?
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.