Pani Poseł z wizytą w gminie Ciepielów!
Gminę Ciepielów odwiedziła Anna Kwiecień Poseł na Sejm RP.

Podczas spotkania w Urzędzie Gminy, Wójt Artur Szewczyk przedstawił Pani Poseł informację o realizowanych przez gminę zadań inwestycyjnych w ramach przyznanych środków z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Omówiono między innymi zaawansowanie prac związanych z budową remizy OSP w Bąkowej i budową basenu przyszkolnego w Ciepielowie.O inwestycjach nie rozmawiano przypadkiem, bowiem to Pani Poseł Anna Kwiecień była tym „dobrym duchem”, któremu gmina zawdzięcza pozyskane środki: 1 000 000 zł na budowę remizy OSP w Bąkowej i 1 500 000 zł na budowę basenu.

Serdecznie dziękujemy Pani Poseł za dotychczasową pomoc.

– składa podziękowania Artur Szewczyk Wójt Gminy Ciepielów.Po wizycie w Urzędzie Gminy, Pani Poseł odwiedziła budowę basenu i nowo wyremontowanej Szkoły Podstawowej w Ciepielowie.

Jak stwierdziła Pani Poseł Anna Kwiecień wizytując budowę basenu:

Robi imponujące wrażenie. A z istniejącą już infrastrukturą sportową Podstawowa Szkoła w Ciepielowie będzie najlepszą tego typu wiejską placówką oświatową. Wszyscy będą zazdrościć warunków jakie mają uczniowie szkoły w Ciepielowie.Po wizycie na budowie basenu, Pani Poseł odwiedziła drugi budynek Szkoły Podstawowej w Ciepielowie.

Termomodernizacja całego szkolnego kompleksu i nowe tematyczne pracownie, to coś wspaniałego. Cieszę się, że wspólnie z władzami gminy Ciepielów i Panią Dyrektor Małgorzatą Rusinowską mogę się przyczynić do rozwoju gminy Ciepielów i co równie ważne dla przyszłości młodych ludzi, poprzez tworzenie doskonałych warunków edukacyjnych.

– powiedziała Pani Poseł Anna Kwiecień na zakończenie wizyty w Ciepielowie.

Źródło: Urząd Gminy w Ciepielowie; Artur Szewczyk.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*