Pani Marianna Kowalczyk na Sesji Rady Miejskiej w Lipsku
29 grudnia 2022 roku na Sesji Rady Miejskiej w Lipsku władze samorządowe Miasta i Gminy Lipsko gościli Panią Mariannę Kowalczyk, która 23 grudnia 2022 roku ukończyła 100 lat życia.

W obecności członków najbliższej rodziny tj. Urszuli Szmajdy oraz Iwony Buzy, Radnych Rady Miejskiej w Lipsku, Pracowników Urzędu Stanu Cywilnego w Lipsku, Pracowników Urzędu Miasta i Gminy Lipsko, w trakcie uroczystej części sesji Rady Miejskiej, list gratulacyjny oraz życzenia dla Pani Marianny w imieniu Mateusza Morawieckiego, Premiera RP odczytał Paweł Sagan, przedstawiciel Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie – Delegatura w Radomiu.

Następnie życzenia oraz gratulacje w imieniu wspólnoty samorządowej Miasta i Gminy Lipsko złożyli Burmistrz Miasta i Gminy Lipsko Jacek Wielorański oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Lipsku Marcin Lenart.

W następnej kolejności życzenia i gratulacje złożyli przedstawiciele Poczty Polskiej, z którą Pani Marianna była związana zawodowo przez lata.

Na koniec, życzenia i gratulacje złożyła Pani Kazimiera Gawlik reprezentująca Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych – Zarząd Okręgowy w Radomiu i Zarząd Powiatowy w Lipsku.

W trakcie uroczystości, Jubilatka podziękowała wszystkim za życzenia podkreślając ze wzruszeniem fakt, że nigdy nie spodziewała się tylu ciepłych słów pod swoim adresem.

Źródło: UMiG w Lipsku.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.