OSP Grabowiec z finansowym wsparciem!
Druhowie z Grabowca otrzymali środki finansowe na zakup paliwa w związku z wyjazdami pomocowymi dla Ukrainy.

 

Druhowie z jednostki OSP Grabowiec w minionych tygodniach borykali się z problemem braku paliwa w samochodzie strażackim oraz środków finansowych na jego zakup w związku z wyjazdami pomocowymi na rzecz obywateli Ukrainy. Dzięki ofiarności osób prywatnych, zakupy paliwa były możliwe, a druhowie-wolontariusze mogli pomagać uchodźcom na granicy czy w punktach recepcyjnych. Przez cały ten okres, nie bacząc na kłopoty, druhowie starali się pomagać innym.

Starania i realizowane działania druhów z Grabowca zostały dostrzeżone, a wniosek o udzielenie pomocy finansowej został zaopiniowany pozytywnie. Dzięki temu, przedstawiciele jednostki OSP Grabowiec: dh Agata Skrzypczyk – Wiceprezes Zarządu oraz dh Andrzej Zagożdżon – Skarbnik podpisali z Fundacją dla Polski umowę grantową. W ramach umowy, jednostka z Funduszu Obywatelskiego im. Henryka Wujca otrzyma środki finansowe na zakup paliwa w związku z wyjazdami pomocowymi dla Ukrainy.

 

Serdeczne podziękowania i ukłony druhowie kierują do przedstawicieli Fundacji, Andrzeja Rybusa-Tołłoczko oraz do osób, które dostrzegając ich zaangażowanie w pomoc uchodźcom i realizowane działania, udzielili im wsparcia i pomocy.

Źródło: OSP Grabowiec.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*