Odbiór techniczny boiska wielofunkcyjnego w Pawłowicach (Gmina Solec nad Wisłą)!Czas czytania: 2 min.
Listen to this article

3 sierpnia br., dokonano odbioru technicznego boiska wielofunkcyjnego przy PSP w Pawłowicach.

Wykonawca zakończył prace budowlane i porządkowe, komisja nie wniosła uwag co do jakości wykonania i zgodności z SIWZ, tym samym obiekt jest już gotowy do użytkowania.

Jest to jedno z dwóch budowanych boisk w Gminie Solec nad Wisłą. Trwają prace końcowe przy budowie boiska w Solcu nad Wisłą. Wykonawca zapewnia o ukończeniu ich w terminie tj. do 31 sierpnia.

To był bardzo dobry pomysł, ponieważ uczniowie praktycznie nie chodzili do szkół. Czerwcowy termin był ustalony przede wszystkim po to, aby im nie przeszkadzać podczas nauki. Wykonawca zapewnia, że prace zakończą się najpóźniej do końca wakacji, jednak obserwując postęp prac, budowa zakończy się przed terminem.

Myślałem o zrealizowaniu tego typu inwestycji już od dawna, ponieważ jakość infrastruktury sportowej w naszej gminie pozostawia wiele do życzenia. Prawdę powiedziawszy praktycznie jej nie ma. Są najwyżej stare boiska trawiaste, ale w zasadzie są to bardziej klepiska, a chcę, aby dzieci z naszej gminy miały takie same szanse na rozwój jak dzieci z innych miejscowości.

– mówi Marek Szymczyk, Wójt Gminy Solec nad Wisłą.

Projekt realizowany jest w ramach dofinansowania z Ministerstwa Sportu „Sportowa Polska” (kwota 457 449,00 – czterysta pięćdziesiąt siedem tysięcy czterysta czterdzieści dziewięć złotych) .

 

Źródło: Urząd Gminy w Solcu nad Wisłą.

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach 22:00 - 6:00 na terenie każdej gminy w powiecie?
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.