Nowe zadaszone ławki i stoły!
Zakończyła się realizacja zadania pt. „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w Dębowym Polu”, dzięki któremu na terenie Dębowego Pola na polanie, znanym i cenionym miejscu, stanęły zadaszone ławki i stoły.

Inwestycja otrzymała dofinansowanie w kwocie 10 000 zł ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021”.

Drewniane i zadaszone wiaty w ilości 10 sztuk, pełnią m.in. funkcję rekreacyjną i służą, jako miejsce spotkań, zebrań i integracji mieszkańców. Wiaty wyposażone w stoliki i ławki będą wykorzystywane, by odpocząć podczas korzystania z tutejszych szklaków rowerowych, odpoczynku z aktywności na boisku, a także podczas wypraw w pozyskiwaniu leśnego bogactwa.

Zagospodarowanie terenu będzie również elementem wykorzystywanym podczas organizowanych corocznie obchodów upamiętniających tragiczne wydarzenia sierpnia 1944 r. w Dębowym Polu– Margrabszczyźnie.

Zagospodarowanie terenu w Dębowym Polu, poprawiło znacznie wizerunek i estetykę miejscowości i żywimy nadzieję, że będzie służyło wszystkim mieszkańcom niezależnie od wieku.

Źródło: Urząd Gminy w Siennie.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*