Nietrzeźwy mieszkaniec Powiatu Lipskiego uciekał przed Policją!Czas czytania: < 1 minutę

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zatrzymali 32-latka, który kierował Volkswagenem. Najpierw nie zatrzymał się do policyjnej kontroli, a później porzucił auto. Został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

W czwartek w okolicy Iłży, policjanci z radomskiej drogówki zwrócili uwagę na pojazd marki Volkswagen. Sposób jazdy wskazywał, że kierowca może być pod wpływem alkoholu. Policjanci dali kierowcy sygnał do zatrzymania, jednak kierowca zignorował polecenia funkcjonariuszy i zaczął uciekać. Przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych ruszyli za nim w pościg, a kierowca m.in. zajeżdżał mundurowym drogę utrudniającym przy tym podjęcie interwencji. W pewnym momencie w okolicy miejscowości Sienno, kierowca Volkswagena skręcił w polną drogę, gdzie po chwili porzucił pojazd i uciekł.

Krótko po tym policjanci ustalili i zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu lipskiego, który kierował autem. Był nietrzeźwy, a samochód należał do jego partnerki. Badanie alkomatem wykazało około 2 promili alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnej celi, a po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu i niezatrzymanie się do policyjnej kontroli.

Źródło: KMP w Radomiu.

Catering Zacisze


 

 

Nasz sondaż. Zagłosuj

Tak z ciekawości pytanie :)
Czy wybralibyście twórcę i naczelnego MojeLipsko.info na swojego wójta/burmistrza?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.