Napięcia w solecko-powiatowym Zespole Szkół



Facebook/screen
Czas czytania: < 1 minutę

Miarka się przebrała. To otwarta wojna pełna nienawiści i pomówień wśród nauczycieli soleckiego Zespołu Szkół.

Aktualizacja 2023-08-23.  22:45:14 

To prawda co piszecie. Dyrektor to [...], która je starym prawie emerytom z ręki. To oni rządzą, nie on. Taki dyrektor wydmuszka.

Dyrektor niczego nie kontroluje? Starosta, któremu szkoła podlega udaje, że sprawy nie ma?

O co chodzi?

O pozbywanie się klas, zmniejszanie liczby uczniów w szkole. Stąd problemy.

One jednak nie wystąpiły w tym roku. Źle działo się od kilku lat.

Jest małżeństwo nauczycieli, które układa grafik dla szkoły

– pisze czytelnik.

Zawsze sobie dają jak najwięcej nadgodzin.

– dodaje.

W tym roku problem się nasilił. Nauczyciele już dostają sygnały, ze nie będą mogli dorobić.

Nauczyciele to najbardziej inteligentna a zarazem pazerna grupa zawodowa, zazdrość i kamieni kupa

– kończy czytelnik.

 

Zagłosuj w naszej ankiecie. Wyraź swoje zdanie!

Czy chcecie referendum w sprawie odwołania Radnych Powiatu Lipskiego?

1 293 Liczba głosów




Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

38 Komentarzy

  1. Przecież to dyrektor ustala grafik. Przestańcie kłamać. M[…] są bardzo kochani przez nauczycieli i uczniów. To jedni z najlepszych nauczycieli!

    • Widocznie ktos zazdrosci uczniow i dobrych opinii o szkole. Zamiast wyciagac niewiadomo jakie rzeczy o nauczycielach i dyrektorze lepiej byloby postarac sie o uczniow w Lipsku a nie tylko oczerniac innych….

      • Nie jest naszym zadaniem staranie się o uczniów, zwłaszcza, że ani jedna, ani druga szkoła o to nie prosiła. A mogła.

        • I słuszna uwaga od redakcji. Reklama za darmo, ale nikt w szkole nie wpadł na to, żeby szkołę i jej ofertę reklamować. Od lat budowany jest ponury nastrój wokół tych szkół, które kiedyś przyciągały a teraz odpychają. Wszyscy szukają problemu poza szkołą a nie tam gdzie one są naprawdę czyli właśnie w szkołach i bierności ludzi, którzy tam pracują.

    • czyli wszyscy wiedzą o co chodzi i cieszą się z tego, że jedni mają nadgodziny a inni muszą szukać godzin w innych szkołach?

  2. To, co się dzieje w tej szkole przechodzi ludzkie pojęcie. Skończyłam naukę dwa lata temu ale ciągle nic się nie zmienia. Wnętrza jak z horroru lat 50-tych. Korytarze, posadzka, drzwi. To jest dobre na film o PRL a nie na szkołę dla młodych Polaków. A dyrektor? Niby jest, jednak gdyby go nie było, nikt by nie zauważył. To tylko […]starosty. A starosta podobno chce zminimalizować naukę w tej historycznej szkole. Chyba pierwszej szkole średniej w powiecie. A dyrektor z ukłonami wykonuje plan. To ma być dyrektor? A co do M[…], część z nas ich lubiła, część nie, jak każdego nauczyciela. Ale plotki na ich temat znał każdy uczeń. Wstyd. I to nauczyciel. Podobno wzór.
    Czekam momentu kiedy starosta to zamnknie i zniszczy taka piękna historię.

  3. Jest mi przykro, że skończyłam tą szkołę. Są w niej wspaniali nauczyciele. Są też hieny i lenie. Zajmują się plotkami i donoszeniem. To jest przykre i poniżające dla zawodu. Oni niszczą szkołę.

  4. Ja wspominam tą szkołę naprawdę dobrze:był klimat,było fajnie,ekipa w klasie była przednia. Dyrektor też był inny. Szacunek dla niego…był najlepszym nauczycielem historii ever ! pozdrawiam

  5. Taka kiedyś dobra szkoła, przykro czytać tę komentarze. sprawdziłem tzw grono, no cóż, nic z tego dobrego nie wyjdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.