Nagroda fair play dla Krępianki Rzeczniów
Władze Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej przyznały nagrody fair play dla klubów Tymex Ligi Okręgowej, klasy A oraz klasy B. Najlepsze drużyny otrzymały vouchery w wysokości 3000 zł, za które zakupią sprzęt marki Keeza.

Przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu ROZPN informował o tym, że ruszył konkurs fair play dla zespołów z poszczególnych lig okręgu radomskiego. W Tymex Lidze Okręgowej 44 żółte kartki dostali piłkarze Orła Wierzbica. Przez cały sezon drużyna nie została ani razu ukarana czerwoną kartką.

W klasie A (obie grupy) nagrodę zgarnął Postęp Łaziska, którego zawodnicy upomniani zostali tylko 21 razy.

Z kolei Krępianka Rzeczniów, która w poprzednim sezonie była jeszcze w klasie B, zwyciężyła tą klasyfikację na tym szczeblu. Warto zaznaczyć, że przez cały sezon ten zespół zobaczył tylko dziewięć żółtych kartek.

Nagrodę Fair Play za Sezon 2021/2022 odebrali przedstawiciele Krępianki Rzeczniów: Leon Murawski (kierownik) oraz Jakub Dziura (kapitan).

Kamil Witkowski, prezes ROZPN, zapewnił, że w obecnym sezonie również prowadzona jest klasyfikacja fair play i dzięki marce Keeza nagrody również będzie można zgarnąć.

Źródło: ROZPN; Krępianka Rzeczniów.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.