LOKOMOTOWA ROZWOJU dla Gminy Rzeczniów
Gmina Rzeczniów otrzymała trofeum – LOKOMOTYWA ROZWOJU w Rankingu Gmin Województwa Mazowieckiego.

LOKOMOTYWA ROZWOJU – to wyjątkowa nagroda skierowana wyłącznie do jednej gminy z całego województwa. Gmina Rzeczniów podąża ścieżką dynamicznego rozwoju społeczno-gospodarczego. Nagroda została przyznana na podstawie danych pochodzących z Głównego Urzędu Statystycznego.

Statuetkę osobiście odebrał Wójt Gminy Rzeczniów Karol Burek podczas uroczystej Gali w Warszawie.

Za kilka dni (treść pisana 25 listopada br. – przyp. aut.) minie 13 lat jak objąłem po raz pierwszy Urząd Wójta Gminy Rzeczniów. Jednocześnie mija również czwarty rok obecnej kadencji. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt i honor służyć naszej społeczności. Cieszę się ogromnie, że poprzez moją pracę dla dobra wspólnego, mogę przyczyniać się do rozwoju naszej gminy. W ostatnich latach ten rozwój jest tak duży, że już przyzwyczailiśmy się do wyników różnych rankingów, gdzie niezależne kapituły ogłaszają nas liderami wśród samorządów powiatu, regionu czy województwa. Wczoraj podczas uroczystej gali w Warszawie otrzymaliśmy kolejny tytuł lidera powiatu, tym razem za ostatni rok. Ale to nie wszystko. Kapituła Rankingu Gmin wyróżniła nas specjalnym tytułem – LOKOMOTYWA ROZWOJU w województwie mazowieckim. Jest to najwyższe wyróżnienie w tym rankingu.

Dzieląc się z Państwem moją radością i dumą, pragnę serdecznie podziękować Wam za te wszystkie lata współpracy, za Waszą życzliwość i wsparcie, a przede wszystkim za zaufanie jakim mnie obdarzyliście. Dziękuję wszystkim Mieszkańcom, Państwu Radnym, Sołtysom oraz całemu zespołowi Pracowników Urzędu Gminy. Dziękuję Państwu Dyrektorom, Kierownikom i Pracownikom jednostek gminnych. Słowa podziękowania kieruję do naszych Księży Proboszczów parafii z terenu naszej gminy. Dziękuję wszystkim Druhnom i Druhom z poszczególnych jednostek OSP oraz wszystkim zaangażowanym w działalność Kół Gospodyń Wiejskich, różnych organizacji i stowarzyszeń działających na terenie naszej gminy.

Szanowni Państwo, to dzięki znakomitej współpracy, zrozumieniu i zaangażowaniu wielu osób możemy realizować wspaniałe dzieła służące naszej społeczności. Dlatego w imieniu naszego Samorządu i wszystkich Mieszkańców składam serdeczne słowa podziękowania dla Rządu Rzeczypospolitej Polskiej, dla Państwa Parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości Ziemi Radomskiej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego. To dla nas bardzo ważne, że możemy zawsze liczyć na Państwa życzliwość i ogromne wsparcie. To dzięki Wam realizujemy nasze plany i marzenia.

Jeszcze raz z całego serca dziękuję Państwu za te wszystkie lata i proszę o dalszą życzliwą współpracę. Razem damy radę.

– czytamy na profilu Facebook’owym Karola Burka, Wójta Gminy Rzeczniów.

Źródło: UG w Rzeczniowie.

Ten dzień był wyjątkowy i na długo zapisze się na kartach historii Gminy Rzeczniów.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.