Krępianka Rzeczniów – transfery!Czas czytania: 2 min.

Krępiankę Rzeczniów zasiliło trzech zawodników.

  • Sebastian Ziomek (1) – transfer definitywny (ostatnio występował na wypożyczeniu w Krępiance Rzeczniów, następnie zdecydował się na transfer z klubu Polonia Iłża);
  • Marcel Życiński (13) – wypożyczenie (ostatnio występował w klubie Polonia Iłża);
  • Jakub Lasota (7) – wolny transfer (ostatnio występował w klubie Powiślanka Lipsko).

Sebastian Ziomek
Pozycja: Bramkarz
Numer: 1
Przygodę z piłką nożną zaczął w roku 2013 występami w juniorskiej drużynie Polonii Iłża, z którą w sezonie 2015/2016 awansowali do mazowieckiej ligi juniorów. Sebastian w kadrze juniorów miał również epizod w Broni Radom, jednak po pół roku wrócił do Iłży, gdzie dołączył do kadry seniorskiej, w której pełnił rolę pierwszego bramkarza przez okres 3 lat. W sezonie 2019/2020 został wypożyczony do Krępianki Rzeczniów, świetnie się spisując bramce, co zaowocowało kontraktem.


Marcel Życiński
Pozycja: Obrońca/Pomocnik
Numer: 13
Marcel podobnie jak Sebastian swoją przygodę z piłką zaczął w roku 2012 w juniorskiej drużynie Polonii Iłża, w której występował do roku 2018. Od sezonu 2018/2019 został zawodnikiem kadry seniorskiej, gdzie występował w klasie A. Od sezonu 2020/2021 będzie zawodnikiem Krępianki Rzeczniów na zasadzie rocznego wypożyczenia.


Jakub Lasota
Pozycja: pomocnik
Numer: 7
Jakub rozpoczynał przygodę z piłką w Liderze Lipsko, później grał w juniorach Powiślanki, gdzie dobrymi występami zapewnił sobie występy w seniorskiej kadrze tej drużyny w latach 2016-2018. Od sezonu 2020/2021 Kuba będzie występował w barwach Krępianki Rzeczniów.

Źródło: Krępianka Rzeczniów.

Nasz sondaż. Zagłosuj

Tak z ciekawości pytanie :)
Czy wybralibyście twórcę i naczelnego MojeLipsko.info na swojego wójta/burmistrza?

wspieraj nas cyklicznie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.