Koszmar Mieszkańców i gości parafii zakończony!
Zakończyła się budowa drogi dojazdowej do cmentarza oraz parkingów przy kościele parafialnym w Pasztowej Woli (gm. Rzeczniów). Zostało również wykonane nowoczesne oświetlenie typu LED.

Uciążliwości doświadczane przez mieszkańców i gości parafii, związane z korzystaniem ze starej gruntowej drogi oraz brakiem miejsc parkingowych to już historia.

Dla samorządowca to wielka radość oddawać do użytku inwestycje, które w znaczący sposób przyczyniają się do podniesienia standardów życia mieszkańców. I choć jesteśmy małą wiejską gminą, to mamy powody do dumy. Dziękuję za współpracę przy realizacji projektu Księdzu Proboszczowi Markowi Wójcikowi, Państwu Radnym oraz zespołowi Pracowników naszego urzędu. Szczególne podziękowanie kieruję do Państwa Parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości Ziemi Radomskiej na czele z Panem Posłem Markiem Suskim i Panią Poseł Anną Kwiecień za pomoc w uzyskaniu dofinansowania z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Dzięki Państwa wsparciu nasza gmina dynamicznie się rozwija, co przekłada się na lepsze warunki życia naszych mieszkańców.

– pisze zachwycony zrealizowaniem inwestycji Wójt Gminy Rzeczniów Karol Burek.Inwestycja była realizowana ze wsparciem Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, a jej łączny koszt to kwota ponad 500 000 złotych.

Źródło: Urząd Gminy w Rzeczniowie.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*