Kia w rowie! Za kierownicą 72-latka!Czas czytania: < 1 minutę

21 kwietnia 2021 roku po godzinie 10:05 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Lipsku wpłynęło zgłoszenie o wypadku pojazdu osobowego w okolicach miejscowości Janów (gm. Sienno).

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu straży pożarnej stwierdzono, że kierująca samochodem KIA PICANTO, 72-letnia kobieta na drodze powiatowej nr 1919W z niewyjaśnionych przyczyn zjechała z drogi i wjechała do rowu. Poszkodowana została zabrana do szpitala.

Działania straży pożarnej polegały na m. in. zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu KPP osobie poszkodowanej, odłączeniu zasilania instalacji elektrycznej w pojeździe, pomoc policji w kierowaniu ruchem drogowym oraz uprzątnięciu resztek powypadkowych.

W działaniach brały udział w sumie 19 ratowników z JRG Lipsko, OSP Sienno i OSP Janów, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz dwa patrole policji.

Źródło: KP PSP w Lipsku; Osobowe Źródło Informacji.

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

MojeLipsko.info niebawem zacznie korzystać z możliwości płatnych artykułów. Jaka kwotę miesięcznie jesteś w stanie przeznaczyć na pełen dostep do portalu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.