Jubileusz Złotych Godów w Ciepielowie
Gmina Ciepielów: Jubileusz Złotych Godów 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Jubileusz Złotych Godów 50-lecia pożycia małżeńskiego w gminie Ciepielów obchodziło 2 marca br. jedenaście par, a wśród nich: Kazimierz i Helena Ciepielowscy z Kałkowa, Stanisław i Halina Drąg ze Świesielic, Mirosław i Barbara Fundowicz z Ciepielowa, Jan i Irena Gorczyca z Anusina, Stanisław i Henryka Korczak z Pcina, Zbigniew i Zofia Kubit z Anusina, Marian i Sabina Miller z Bąkowej, Bogdan i Jadwiga Nachyła ze Starych Gardzienic, Kazimierz i Teresa Niedziela z Wielgiego, Marian i Janin Sulima ze Świesielic, Kazimierz i Maria Tomanek z Wielgiego.

Wręczając w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy medale oraz specjalne okolicznościowe statuetki i listy gratulacyjne, Wójt Gminy Ciepielów Artur Szewczyk złożył wszystkim jubilatom życzenia, gratulacje i podziękowanie za chlubne przeżycie razem tak długiej drogi życia.

Każda z par świętujących dziś jubileusz ma swoją wyjątkową i niepowtarzalną historię. Wasze małżeństwa to dowód wzajemnej miłości i zrozumienia, to wspaniały wzór mądrego życia i przykład, że nawet najcięższe obowiązki, gdy dźwiga się razem, stają się lżejsze. Swoją niezłomną postawą, miłością, cierpliwością, wzajemnym poszanowaniem i wytrwałością dajecie Państwo świadectwo tego, jak ogromna siła tkwi w rodzinie, która nie poddaje się w trudnych momentach, nie cofa się w chwilach słabości, ale pokonuje je, stając się dzięki temu trwalsza.

– mówił Wójt.

Na zakończenie uroczystość wszyscy jubilaci otrzymali pamiątkowe zdjęcie „młodych małżonków z pięćdziesięcioletnim stażem” – bo tylko ludzie, którzy naprawdę z całego serca się kochają nigdy się nie starzeją.

Źródło: UG w Ciepielowie; Artur Szewczyk.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.