Jeździli bez prawa jazdy!pixabay
Czas czytania: < 1 minutę
Listen to this article

W ciągu tygodnia lipscy policjanci zatrzymali czterech kierujących, którzy nie posiadali uprawnień do kierowania pojazdami. Trzech z nich nigdy nie ukończyło kursu na prawo jazdy!

W ubiegły wtorek w Lipsku policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 52-letniego kierującego volkswagenem. Funkcjonariusze podczas sprawdzenia ustalili, że mężczyzna prowadził auto pomimo braku uprawnień do jego kierowania.

Dwa dni później mundurowi skontrolowali 34-latka kierującego fordem. Okazało się, że mężczyzna ma zatrzymane uprawnienia do kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi, za przekroczenie prędkości o ponad 50km/h w terenie zabudowanym. W tym wypadku zatrzymanie uprawnień kierującemu wydłuży się o kolejne 3 miesiące.

Kolejnym kierującym, który wpadł w ręce mundurowych był 24-latek. Po sprawdzeniu trzeźwości mężczyzny, okazało się, że ma on ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.
Podczas kontroli drogowej wpadł jeszcze jeden 34-letni kierujący, który prowadził swoje auto, nie posiadając uprawnień do kierowania. Jak oświadczył, miał jechać tylko do sadu, ale w międzyczasie kolega poprosił go o zawiezienie do szpitala.

Nie masz prawa jazdy? Nie wsiadaj za kierownicę pojazdów mechanicznych!!!!!!

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach 22:00 - 6:00 na terenie każdej gminy w powiecie?
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.