Jeden pod wpływem, drugi bez uprawnień, trzeci szaleje z prędkościąCzas czytania: < 1 minutę

Podczas minionego weekendu lipscy policjanci zatrzymali trzech nieodpowiedzialnych kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę pomimo obowiązujących ich zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych, będąc pod wpływem alkoholu oraz przekraczając rażąco prędkość w obszarze zabudowanym.

W piątek (12.04) po godzinie 17 w miejscowości Wierzchowiska lipscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 31-letniego kierującego, który zdecydował się na jazdę pomimo orzeczonego wobec niego prawomocnego zakazu prowadzenie pojazdów mechanicznych.

Tego samego dnia tuż przed godz. 19 w miejscowości Solec nad Wisłą lipska drogówka zatrzymała 46-letniego kierującego,  który wsiadł za kółko, mając blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo mundurowi ustalili, że kierujący również posiada czynny zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

Warto pamiętać, że złamanie zakazu prowadzenia pojazdów zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.W sobotę (13.04) w Siennie z uwagi na rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości aż o 52 km/h w obszarze zabudowanym, 22-letni kierujący  audi, został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych, otrzymał  13 punktów karnych. Ponadto zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

KPP Lipsko

Nasz sondaż. Zagłosuj

Burmistrz ma romans z urzędniczką. Czy w takiej sytuacji powinni pracować w jednym urzędzie?

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam szukać nieprawidłowości

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.