Harmonogram wyborów sołeckich – Miasto i Gmina Sienno



Czas czytania: 2 min.

 

Na podstawie § 2 uchwały Nr III/11/2024 Rady Miasta i Gminy Sienno z dnia 27 maja 2024 roku w sprawie zarządzenia wyborów organów sołectw Miasta i Gminy Sienno zarządza się przeprowadzenie wyborów sołeckich zgodnie z harmonogramem.

1.

Adamów

23 lipca

17.30

mieszkanie sołtysa

2.

Aleksandrów Duży

2 lipca

19.00

świetlica wiejska w Aleksandrowie Dużym

3.

Aleksandrów

4 lipca

17.30

mieszkanie sołtysa

4.

Bronisławów

26 czerwca

17.30

mieszkanie sołtysa

5.

Dąbrówka

23 lipca

19.00

świetlica wiejska w Dąbrówce

6

Dębowe Pole

8 lipca

19.00

mieszkanie sołtysa

7.

Eugeniów

24 czerwca

19.00

świetlica wiejska w Olechowie Starym

8.

Gozdawa

17 lipca

19.00

świetlica wiejska w Janowie

9.

Hieronimów

9 lipca

19.00

świetlica wiejska w Hieronimowie

10.

Janów

17 lipca

17.30

świetlica wiejska w Janowie

11.

Jaworska Wola

18 czerwca

17.30

remiza osp w Jaworskiej Woli

12.

Jawor Solecki

4 lipca

19.00

świetlica wiejskaw Jaworze Soleckim

13.

Kadłubek

18 lipca

17.30

świetlica wiejska w Kadłubku

14.

Karolów

8 lipca

17.30

mieszkanie sołtysa

15.

Kochanówka

25 czerwca

17.30

remiza OSP w Kochanówce

16.

Krzyżanówka

25 czerwca

19.00

remiza OSP w Kochanówce

17.

Leśniczówka

24 czerwca

17.30

mieszkanie sołtysa

18.

Ludwików

26 czerwca

19.00

świetlica wiejska w Ludwikowie

19.

Nowa Wieś

18 lipca

19.00

remiza OSP w Nowej Wsi

20.

Olechów Nowy

20 czerwca

17.30

świetlica wiejska w Olechowie Starym

21.

Olechów Stary

20 czerwca

19.00

świetlica wiejska w Olechowie Starym

22.

Osówka

17 czerwca

19.00

świetlica wiejska w Osówce

23.

Piasków

9 lipca

17.30

świetlica wiejska w Hieronimowie

24.

Praga Dolna

3 lipca

17.30

sala konferencyjna UMiG Sienno

25.

Praga Górna

3 lipca

19.00

mieszkanie sołtysa

26.

Sienno

16 lipca

18.00

Gminny Ośrodek Kultury w Siennie

27.

Stara Wieś

1 lipca

18.00

sala konferencyjna UMiG Sienno.

28

Tarnówek

19 lipca

19.00

świetlica wiejska w Tarnówku

29.

Trzemcha Dolna

27 czerwca

19.00

sala konferencyjna UMiG Sienno

30.

Trzemcha Górna

24 lipca

19.00

mieszkanie Pana Murzyna

31.

Wierzchowiska Drugie

19 czerwca

17.30

świetlica Wierzchowiska Pierwsze

32.

Wierzchowiska Pierwsze

19 czerwca

19.00

świetlica Wierzchowiska Pierwsze

33.

Wodąca

27 czerwiec

17.30

sala konferencyjna UMiG Sienno

34.

Wyględów

18 czerwca

19.00

świetlica wiejska w Wyględowie

35.

Wygoda

17 czerwca

17.30

świetlica wiejska w Osówce

36.

Zapusta

2 lipca

17.30

altana Zapusta

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

Jak często korzystasz z Paczkomatów?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.