Harcerze ze 112 WDH Bastion zbierają na schronisko dla zwierzątschronisko.ostrowiec.pl
Czas czytania: 2 min.

Opis zrzutki

Czuwaj!

112 Bastion po podsumowaniu kilku projektów drużynowych przystępuje do realizacji kolejnego! Projekt ten oparty będzie na trzech punktach Prawa Harcerskiego.

Punkt 3 – “Harcerz jest pożyteczny i niesie pomoc bliźnim”

Punkt 6 – “Harcerz miłuję przyrode i stara się ją poznać”

Punkt 9 – “Harcerz jest oszczędny i ofiarny”

Jako drużyna zawsze chętnie niesiemy pomoc tam gdzie jest ona potrzeba tym razem chcemy pomóc tym o których bardzo często zapominamy.

Zwierzaki ze schroniska czekające na swój kochający dom. Często jednak koszty utrzymania schroniska są wysokie dlatego jako Wędrownicy i Harcerze Starsi przystępujemy do realizacji przyjętych celów projektu. Każdy z nas założył swoje skarbonki do których przez okres 4 miesięcy wrzucać będziemy każdy grosz. Każda naszywka “112 WDH Bastion” noszona na prawym rękawie naszych mundurów to kolejne kilka złoty które trafia do puli dlatego nosimy je z dumą💪🖤💚

Zebrane środki przeznaczymy na zakup karmy dla psów i kotów ze schroniska dla zwierząt. Chcemy w ten sposób w jakimś stopniu pomóc ale też nauczyć się oszczędności i pracy na wspólny cel jako jeden organizm jako drużyna. Jeżeli tak samo jak my kochasz zwierzaki i nie jest Ci obojętny ich los możesz je nakarmić dorzucając się do naszej zrzutki 😺🐶 Jeżeli chcesz wziąć udział w tej akcji będziemy wdzięczni za każdy grosz a jeszcze bardziej wdzięczne będą zwierzaki za pełną michę karmy! Każdy etap będziecie mogli zobaczyć w postaci fotorelacji a my zabieramy się do pracy!

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

Jak często korzystasz z Paczkomatów?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.